Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a macskának?

Mi baja van a macskának?

Figyelt kérdés
Adok neki enni, meg inni, meg is van simogatva, de állandóan elégetlenkedik, mindig van valami baja, csak azt nem tudom, hogy mi lehet a baja, mert elég jó élete van.

#macska #Hisztis macska #Drámás macska
márc. 30. 23:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem beteg, tehát teljesen egészséges fiatal macska.
márc. 30. 23:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik.
márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát amúgy szerintem is.
márc. 31. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan, amelyiknek minden interakció kevés. Hordozd magaddal ilyen babahordó kenguruban vagy a válladon.
márc. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A simogatás kevés, ha közben nem játszol vele.
márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is már 5 éves lesz május elsején, de állandóan játszana. Állandóan cseszeget, hogy játszunk, de két óra folyamatos rohangászás meg tollpálcikázás, meg cipőfűzős vadászat után is én fáradok el, nem ő. Társa is van, ha ő is elfárad, akkor cseszegeti a kutyát, ő meg már idős, max odamorran neki, akkor szalad egyet, meg vissza, ha már nem megy vele se semmire, akkor elmegy a szekrény tetejére, hogy lenyúlkálva verje le a polcok tartalmát vagy sajt magával kergetőzik a nagytükör előtt vagy elmegy kartondobozt rágni, amit szétköpdös a lakásban 🤷‍♀️
márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 most fogok neki venni játékokat. #6 biztos aranyos lehet, kis eleven cica😍
márc. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!