Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az ha egy macskának...

Miért van az ha egy macskának szülés után folyamatosan hasmenése van kb május óta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, h a macskát el kellene vinni állatorvoshoz, a kedves "gazdinak" pedig el kellene gondolkodnia, h miért is nem vitte eddig orvoshoz.

Ha a mondat valamelyik részét nem értenéd, csak jelezd, szívesen fejtem ki bővebben.

2010. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval!

Az okot ugyan nem tudom, de már rég el kellett volna vinni állatorvoshoz.

2010. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már rég orvoshoz kellett volna vinni, csoda, hogy eddig nem száradt ki.
2010. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem az én macskámról van szó... nekem van 3 macskám, kutyám és még jó pár állatom, és ha bármi kis bajuk van már rohanok velük az orvoshoz..
2010. okt. 26. 21:22
 5/6 A kérdező kommentje:
És ne aggódjatok.. énis teljesen föl voltam háborodva h akié a macska nem vitte el ennyi ideig orvoshoz.. és most épp a macs mentésén vagyok..de elv hazahozom magamhoz... és lehet hogy keresek neki uj gazdit mert hozzánk már nem jöhet több állat. Viszont a kérdésre még mindig szeretnék választ kapni, hogy mitől lehet a hasmenés ?
2010. okt. 26. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha három hónapja van, akkor jól bírja. Azt olvastam, nyershús és belsőség (nem sertés!) etetésével egy-két nap alatt rendbe lehetne tenni.

Nem tudom, így van-e, mert az enyém csak nyershúst eszik, így még nem volt mit rendbehozni.

2010. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!