Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem szedni a fogamzásgát...

Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót szülés után 1 évvel, de már 12 napja vérzek egyfolytában, hiába szedem folyamatosan? Járt vki igy? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy kezdtem el ahogy írták,a mensi első napjától,előtte már rendszeres volt a vérzésem.
2011. júl. 6. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
azt mondod előtte rendszeres volt már? és mit írtak fel? a dokidat nem tudod felhívni? mert nem normális dolog ez a hosszú vérzés. nekem nem volt ilyen. eleve nem lenne szabad hogy ennyi ideig tartson.,
2011. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 nap az már nagyon sok.

Mulóba van vagy nagyon vérzel?

Ha nem műlik mindenképp menj el a nőgyógyászhoz!Vagy hívd fel!

2011. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, én egyszerűen abbahagytam. 3 nap után teljesen megszűnt a vérzés és 28 napra megjött a menstruációm. Inkább óvszerrel védekezünk, de még egyszer nem akarom felborítani a ciklusomat a bogyikkal.
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!