Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire veszélyes egy ilyen...

Mennyire veszélyes egy ilyen fajta cicát háziállatként otthon tartani?


ápr. 3. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Lehet jól csinálni (mint mondjuk Luna puma esetében), meg lehet semmibe venni az állat figyelmeztetését, kockáztatva a támadást. Utóbbit látjuk a videóban. Amit csinál, azt házicicánál sem lenne szabad.
ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
Taktikai komment, ez engem is érdekelne mások mit írnak 😍
ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ott a kérdés alatt ki lehet pipálni a "Figyelt kérdés" négyzetet és akkor látod ha új hozzászólás érkezik a témához.

ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz olyan, mint a házimacska. Nincs benne az igény az emberi társaságra, így az együttélés inkább csak nehéz és fáradságos, kevés pozitív pillanattal. A kötődés sokkal limitáltabb egy domesztikált állathoz képest, így sosem tudhatod, hogy fog valamire reagálni az állat.

Egyébként meg sosem fogom megérni, hogy az ember háziasította a kutyát meg a macskát, tele vannak a menhelyek, de inkább vadállatot akarnak tartani egy csomóan... nulla felelősségérzet, az emberi faj megérett a pusztulásra.

ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Én egyszer azt hallottam, hogy a macska az egyedüli olyan állat ami önmagát háziasította és abban is egyedülálló, hogy az egyedüli olyan állat ami a újra megél vadon ha a házias körülményei megszűnnének.
ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!