Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a kedvenc történeted a...

Mi a kedvenc történeted a cicádról? Akár vicces, akár szeretetreméltó emlék amit szívesen idézel róla vissza.

Figyelt kérdés

ápr. 7. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Az élet része, csak nem mindegy, hogy mikor, és milyen szenvedések után, miközben esetleg megmenthető lenne. Ez a macska nem kóbor, hanem családi.

Egyébként nem is biztos, hogy igaz a történet, erősen irodalmias megfogalmazású a lengedező farkával.

ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A boldogság nem létezik ***** válasza:

11.


Én tudom, hogy igaz, és nekem ennyi elég. Az "irodalmias" fogalmazás pedig a védjegyem (tudom, ripacs vagyok, meg enyhén autisztikus, de ez van). A macska nem szenvedett. Egyszerűen megöregedett és elhunyt, ennyi. Az embereknél is van ilyen, aki csak simán lefekszik aludni és másnap már nem ébred fel. Az egyik nagyapám is így ment el, szerencsés volt ilyen téren.


Ha szenvedett volna, akkor befogatom állatvédőkkel, vagy valami egyéb profi csapattal.


Mondjuk én tudom, hogy az én hozzáállásom nem egyezik a többség véleményével, én az eutanáziát is támogatom.

ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ült a macskám nagyon elgondolkodva az udvaron. A tesóm a macska háta mögött poénból azt mondta neki: -Hú!

De még csak nem is hangosan, szóval nem volt ijesztő sem. A macska mégis úgy megijedt/meglepődött,hogy helyből felugrott vagy 2 méterre,fújva,körmeit kieresztve, a tesóm fejével egymagasságba. Tesóm úgy megijedt,hogy csak na. Mindez kb 3 másodperc alatt történt, kívülről nagyon vicces volt.

ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Még kölyök volt a macskánk, amikor egyszer fürdôvizet engedtünk a kádba. Már tele volt a kád, elzártuk a csapot, amikor a macska besurrant a fürdôszobába, és felugrott a kád szélére. A fehér kádban az átlátszó vizet nem látta rendesen, de furcsa volt neki, üres a kád, vagy mégse? Csak nézte, nézte, egyre jobban belehajolt, aztán egyszer csak zsupsz! Fejjel elôre belecsobbant a fürdôkádba. Le se ért a lába, ott úszkâlt benne körbe. Persze rögtön kivettük, megtöröltük. De nagyon vicces volt ∶D.
ápr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!