Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy megette a kölykeit?

Lehet, hogy megette a kölykeit?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel ellett a macskám, és sajnos elaludtam, és közben egész csendes lehetett, mert nem ébredtem fel mellette. Reggelre csak egy kölyök volt, de ő már szépen meg volt száradva. Kb 10 napja az állatrvos megtapogatta a hasát, és azt mondta, hogy szerinte 3 kölyök lesz, viszont hozzátette, hogy biztosan csak az UH tudja megállapítani. Lehet, hogy kettőtt megevett az anyuka? A törölköző meglepően tiszta volt alattuk, még le sem cseréltem, kevés vérrel járt a szülés.

ápr. 21. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ikszdé
ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bögyös Dávid ***** válasza:

Direkt neked utánnanéztem #10.

Ha egy orvosnak se hiszel, akkor senkinek sem(ezt a választ találtam egy másik oldalon):

SZAKEMBER Dr. Jancsik Mária, kisállatok háziorvosa

"Valószínűleg már nem élt a kiscica, mikor az anya megette, vagy legalább is beteg volt és életképtelennek tartotta,. Viselkedés zavar is lehet az esetí" [...]

ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12

Én is direkt utanna néztem neked. Ha ezt sem hiszed el akkor nem tudom kinek hiszel


"but they are more common in feral cats living in the wild without food or shelter"


Egyszóval ha nem duná felnevelni őket mer éhes ahogy mondtam és ha nincs hová szülne az meg stresszet generál ahogy mondtam

ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!