Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy megette a kölykeit?

Lehet, hogy megette a kölykeit?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel ellett a macskám, és sajnos elaludtam, és közben egész csendes lehetett, mert nem ébredtem fel mellette. Reggelre csak egy kölyök volt, de ő már szépen meg volt száradva. Kb 10 napja az állatrvos megtapogatta a hasát, és azt mondta, hogy szerinte 3 kölyök lesz, viszont hozzátette, hogy biztosan csak az UH tudja megállapítani. Lehet, hogy kettőtt megevett az anyuka? A törölköző meglepően tiszta volt alattuk, még le sem cseréltem, kevés vérrel járt a szülés.

ápr. 21. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Megette a szomszéd róka.
ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
El kellene vinni orvoshoz, mert lehet hogy maradt benn kicsi.
ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
[link] Tudom, hogy a kérdés macskákra irányult, de amúgy létező jelenség amire gondolsz. https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8582708-mie.. Ezt pedig böngészve találtam.
ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem maradt bent?
ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha utódot eszik akkor mindet megszokta áltában és annak van nyoma is, meg szokta hagyni az egyik lábát vagy a farkát
ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
En korbeneznek nem e itt ott elpotyogtatta es elpusztultak ..de hat tapintasra csak azt mondta lehet
ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Amikor 10 napja voltál a dokinál, ivartalanítani kellett volna a cicát.
ápr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bögyös Dávid ***** válasza:
A kérdésre pontosan válaszolva: Igen, lehet, hogy megette a köjkeit, de álltalában azért csinálják, mivel valami baja van, nem életképes a kiscica, ezért "segített neki".
ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bögyös Dávid ***** válasza:

#5

Miért enné meg mindegyiket? nagyrészt azt a kiscicát eszi meg, aki nem életképes: tehát akkor eszi meg mindegyiket, ha semelyik nem életképes, legalább is többnyire így van.

ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 Nem ez nem így van. Az élet képteleneket szimplán nem fogadja be, de az is nagyon ritka. Az utód evést stressz vagy élelemhiány miatt lehetségese esetleg betegség miatt gyrnke anya is. De első alkalommal eszik meg a leggyakrabban szóval hozzá nem értés is okozhatja. Ez egy tévhit a macskaknál nincs ilyen a hullát se eszi meg legtöbbször.
ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!