Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az AdTab...

Paradicsom31 kérdése:

Mi a véleményetek az AdTab macskáknak való bolha és kullancsirtó tablettáról?

Figyelt kérdés

Bolhás lett a cicám, 16 darab bolhát szedtünk ki belőle. Benti cica,valószínűleg sétáltatás során ugorhatott bele. Nagyon vakarózik szegény,és már engem is elkezdtek csípni.


Kapott spot on-t,bolhanyakörvet,de nem hatásos. Ma kapta meg az első AdTab tablettát, gond nélkül megette. Mennyire lesz hatásos vajon?



ápr. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kapott spot on-t,bolhanyakörvet,de nem hatásos. Ma kapta meg az első AdTab tablettát"


Ha túltolod a hatóanyagot, abból gond lesz! Nem szabad egyszerre mindent rátenni! Vidd el állatorvoshoz, lehet bolhanyál allergiája van, azért vakarózik.

ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre kapta ezeket,csak ugye több dolgot is kipróbáltunk már. :) Egyébként a gyógyszert Doktornő ajánlotta. Ma adtam neki kB 18 és 18:30 között. Este 22 órakor már 7 db döglődő bolhát találtam. Hatásos lesz.


A kúra után újra megyünk orvoshoz. :)

ápr. 22. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A bolhanyakörv meg a spot-on megelőzésre van. Ha már bolhás a cica, akkor irtani kell, van pl bolhairtó sampon meg gyógyszer, de ezeket majd az állatorvos mondja.

Ha állatorvos írt fel erre gyógyszert, akkor az jó eséllyel használni fog. NE kezelgessétek házilag, hanem ha a kúra végén is van még benne bolha, akkor vigyétek vissza az orvoshoz.

ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A spoton nem csak megelőzésre jó, a már bolhás macsekból is kiírtja az élősködőt.
ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Ment a zöld pipa!.:)
ápr. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!