Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy cicám. Nagyon játékos, dorombolós volt mindig. Ma nagytakarítást végeztem és egyedül voltam itthon, senki nem tudott foglalkozni vele ezért becsuktam a spájzba (az van kialakítva neki helynek, ott van mindene). Kb. 2 óráig volt bent, de nem ez az első alkalom hogy becsuktuk. Nem kicsi hely, kb 15nm és ablak is van rajta. Azóta viszont teljesen megváltozott, csak gubbaszt és nem eszik, nem is dorombol ha simogatom. A párom csak 10kor ér haza, akkor tudunk elmenni ügyeletre ha nem változik addig a helyzet. Nagyon aggódok és nem tudom elképzelni hogy mi történhetett hirtelen .😢😢 Lehet hogy csak megsértődött? 😢
ápr. 27. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Leesett, megütötte magát?

Megcsípte valami?

ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben csak besértődött. Viszont nézz szét, nincs-e ott valami, amit felehetett, belenyalt valamibe. Nézd meg az almot is (gondolom az is van bent neki), nincs-e vér benne, hasmenés vagy bármi rendellenes. Nézd át a macskát, nincs-e rajta sérülés, nem dagadt be a torka, nem taknyos stb. Kínálgasd kajával, próbálj vele játszani. Figyeld a viselkedését. Ha szimpla besértődés, akkor ki tudod ebből hozni, ha baja van, akkor viszont nem.
ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most felemeltem es nagyon nyavogott, amikor leraktam remegett
ápr. 27. 20:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma esett egyet az ablakparkanybol de Mintha meg se erezte volna
ápr. 27. 20:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem latok rajta semmilyen serulest
ápr. 27. 20:38
 6/15 A kérdező kommentje:
Az egyik hatso labat nyujtogatja de olyan mintha nem tudna kinyujtani teljesen, azt uthette be?
ápr. 27. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

De minek zárod be a hideg spájzba?

Majd a gyerekedet is bezárod ha útban van? Ne tegyél ilyet vele!

Nem ehetett be valamit odabenn? Van amit mi megeszünk de nekik méreg. Pl a krumpli. Nincs kint méreg rágcsálóknak?

ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hideg a spajz, ott is van futotest

Nincs bent semmi ami veszelyes, az a hely neki van kialakitva csak az o dolgai vannak bent

ápr. 27. 21:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Értem akkor bocsi. Reméljük jobban lesz, majd számolj be róla!
ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mar csak fel ora es hazaer a parom, de orokkevalosagnak tunik😭
ápr. 27. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!