Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Irtam már ez ügyben , egy nap...

Sylwol kérdése:

Irtam már ez ügyben , egy nap a cicám lassan mozgott a szeme kikerekedett nehezen ugrott fel bármire is,mintha minden idegen lenne, sokat alszik,enni eszik, 2 napja történt az orvos mondta enyhe epilepszia, valakinél előfordult hasonló ,mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom a szivem fáj, mit tehetek érte, újra előjön ez az állapot?? még nincs teljesen jól a mozgása is kicsit lassúbb,,sokat alszik amit nem szokott, átalussza az éjjelt, ha simogatom néha sir..Szerencsére szépen eszik, alomba is jár...

#Macska enyhe epilepszia
jan. 14. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámmal jártam így, már nem volt fiatal, amikor elterült a földön, mozgott mind a négy lába és habzott a szája. Aztán nagyon kába volt, mikor magához tért. Még két évig élt utána, de nem jöttek sűrűn a rohamok, csak félelmetes volt. Gyógyszert kellett szednie.
jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg is vizsgálta az állatorvos, vagy csak ezt mondta? Ilyenkor kellene labor, UH, MRI stb. Az addig oké, hogy valószínűleg neurológiai probléma áll a háttérben, de nem feltétlen epi lesz ez. Ha mégis epi, annak is lehetnek háttér okai (pl daganat), tehát alapos kivizsgálás kell mindenképp, bármi is okozta ezt nála. Vidd el egy jól felszerelt rendelőbe, kellene egy megalapozott másodvélemény.
jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!