Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem nő a cicám?

Miért nem nő a cicám?

Figyelt kérdés

7 hónapos nőstény cicám van. Amikor örökbefogadtam mondták, hogy jóval kisebb mint amekkorának lennie kéne mert korán elszakadt az anyukájától.

3 hónapja van nálam de még egy centit sem nőtt vagy hízott.

Egy nap 2 db 85grammos alutasakosat/konzervet eszik meg, száraz tápból pedig kb. egy maréknyit. Mindig adok neki pluszba alutasakosat hátha kéri, de nem eszik meg 2-nél többet. Van, hogy a másodikat sem fogyasztja el teljesen. Gourmet-t kap, az vált be a legjobban nála. Kevés ez a mennyiség amennyit elfogyaszt és azért nem nő/hízik? Vagy alapból kisnövésű lehet?


ápr. 28. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kisnovesu, igen.

Volt egy torpe cicam, genetikai rendellenessege volt sajnos,nagyon picike maradt.

Szoval ez letezhet, de nyilvan orvos tudna megmondani, hogy mirol van szo.

ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Esküszöm azt olvastam hogy miért nem nő a cicim.:)
ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, drágább tápot kapjon és száraz legyen több, nedves pedig kevés, mert utóbbitól nem is fog hízni,üres kalória, kb semmit nem ér...
ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Perfect fit tápot kap.
ápr. 28. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

#2:

Egy szemüveg csodákra képes.

ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Magas hústartalmú tápokat adj és gondoskodj a megfelelő vitaminbevitelről. Az alutasakos teljesen felesleges, legtöbb csak aszpik és víz.
ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

A Perfect Fit nem jó minőség. :/

Jó minőségű szárazat adj neki, és ha megeszi a húst akkor pedig főtt/nyers husit

ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7, tàp mellé főtt, a nyerset másképp emésztik, több savat termel a gyomra, ha meg következőre tápot eszik ismét, abból gyomor fájás lesz.
ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, brit Care vagy josera jobb lenne.
ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a tiéd mekkora. Enyém a pici az 2,5kg. Fél évesen 1,5kg volt, amikor ivartalanították. Enyém is kislány. Utcáról szedtem össze 5 hetes korában.

Viszont a másik, akit szintén utcán 5 hetesen találtam még korábban, ő fél évesen 4kg volt és mostanra 7,5kg.

3* akkora, mint a kistesója.

Mindkettő utca cica, ugyanazt kapták enni stb. Szerintem genetika.

ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!