Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám atkás, mit tegyek?

A macskám atkás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A macskam mar majdnem 2 éves és rajta kivul van meg 4 macskánk meg egy most szuletett

Es a macskam mar kicsi kora ota buzlik a feje volt hogy megfurdettem de mindig neha elojott a szag na es par napja ra kerestem a neten es megtudtam hogy atka az bele vilagitottam a fulebe es tele van a fule es en meg akarom venni a fulcseppet a patikaba a fulebe de nincs penzem szuleim meg nem akarjak megvenni mert ok ugye pont azt az egy macskat utaljak mert sokszor verekedik es nem tudom mit tehetek, mit tegyek? Hogyan csinaljam meg?



máj. 14. 15:24
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%
VIDD állatorvoshoz!
máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ingyen megcsinálják?
máj. 14. 15:35
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálják meg ingyen.
máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a szüleidnek, hogy át fog terjedni egy idő után a többi macskára is, ami igaz is.
máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy állatmenhelyre, hátha ott segítenek.
máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
85%

Ne tartsatok macskát. Keress nekik normális gazdát aki tud és akar is költeni rájuk. Kérj segítséget szervezetektől, civil mentőktől, facebook csoportokban.


Egy fülcsepp rendszeres tisztítás (az első alkalom állatorvossal kell történjen) nélkül semmit nem ér.

máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

De én szeretem a macskamat mar 2 éve megvan és nem akarom oda adni senkinek én szeretem őt egyedul a családban

A fulcseppezest en is megtudom csinalni neztem videot is az egyik allat orvos mondta hogy ezt a gazdaja is megtudja csinalni, hogy fulpiszkaloval ki kell szedni a cuccot a fulebol amig tiszta nem lesz aztan meg bele kell a ful csepp es aztan bele masziroznj ezt en is megtudom csinalni csak nincs fulcseppem pedig nagyon nagy szuksegem lenne ra 🥺

máj. 14. 16:19
 8/51 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta barmelyik patikaba lehet kapni olyan fulcseppet
máj. 14. 16:20
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
Látod, ezért NE tarts macskát! Mi van, ha begyulladnak a belei, rákos lesz vagy leukózisos? Azt hogyan kezelteted, ha még egy egyszerű fülcseppet se tidsz neki megvenni?!
máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Nem az én hibám

Hogy szegények vagyunk :(

máj. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!