Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Foghiányos macskának száraz táp?

Foghiányos macskának száraz táp?

Figyelt kérdés

A szemfogai, és néhány rágó foga is ki lett húzva.

A puhább kajákat (pl dreamies jutalomfalat, vitakraft kolbász, puha töltött jutalomfalat) megtudja rágni.


Van esetleg olyan száraz táp ami puhább, nem beton kemény?

Eddig carnilove gabonamentes tápot evett, az már nem jó. Látszik rajta hogy szeretné enni, de nem meri.


Nézegettem zoopluson mik vannak, a purizon cold pressed szárazok puhább fajták lehetnek?

Vagy rosies farm, greenwoods tápok?


máj. 15. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Aztasd a tapot egy kis vizbe.
máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik cicámnak az összes foga hiányzik, minden áztatás nélkül eszi a szárazat. A súlya nem változott, szóval ugyan annyit tud enni mint korábban
máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik táppal van tapasztalatom, amiket kérdeztél, de sajnos egyik sem puhább.

Én azt javaslom inkább kisebb szemű, akár kitten tápokat nézegess, ha az megfelel a cicának.

Illetve a Cosma nedves termékei kiváló hústartalommal és összetétellel bírnak, ha hosszabb távra keresel nedveseledel megoldást.

máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi cicánknak is ugrott jó pár foga elöl is, hátul is, akkor váltottunk tápról nyersetetésre. Képzeld el, még a (természetesen macskának megfelelő méretű és keménységű) csontosat is meg tudta rágni. (Azért írom múlt időben, mert már nem kap darabosat, csak daráltat - 16 éves.) Ha a tiednek gondja van a száraztáppal, akkor ott még lehet valami gyulladás a fogínynél, valami, ami fájdalmat okoz. Én először erről bizonyosodnék meg vagy zárnám ki.
máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!