Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen büdös a macska?

Miért ilyen büdös a macska?

Figyelt kérdés

1,5 hete befogadtam egy 10 hónapos macskát. Nem tudok róla semmit, kapott múlt héten féreghajtót, majd jön az oltás és egyebek is. Viszont időnként olyan büdös (szellent vagy mi), hogy öklendezem.

A másik macskámmal ilyen nincs.

Az is igaz, hogy fal mint a gép, biztos nem kapott rendesen enni korábban. Rossz a gyomra? A falás miatt nem tudja jól megemészteni a kaját?


2010. nov. 3. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mindennap kakál? Székrekedéstől, hasmenéstől lehet büdös, és a falástól is. Biztos sok levegőt is nyel a kaja mellett, mert kapkod.
2010. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk bizonyos kajáktól rotyogtattak régebben.
2010. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet azért mert belehempereg az alomba. Vagy ha van kutyád és jóba vannak akkor a kutya néha megnyalogatja a macskát és az is okozhatja. ( A mi cicánk baba-illatú)
2010. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te babot eszel, miért fújódsz fel? Ugyanazért, mint ő: a bab ugyanolyan nehezen emészthető az emberi gyomor számára, mint neki az egyenesen emészthetetlen növényi anyagokkal telenyomott tápok. Ha még ehhez zabál is, nm tuja diszkréten kezelni.

Az én macskám vitaminozott nyershúson, és belsőségen él, és egyetlen napon pukizott: amikor egyszer tápot adtam neki, mert nem készült el az új húsadagja időben. (Nyershúson negyedannyit, és sokkal kevésbé szagosat "termel" az alomba is - ebből is látszik, a tápok jórészt emésztetlenül mennek át rajtuk).

2010. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!