Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb alomtál? A...

Melyik a jobb alomtál? A peremes vagy a teljesen fedett?

Figyelt kérdés

Most sima perem nélküli alomtálcánk van, de a cica mindig kikaparja belőle az almot és beteríti vele az egész konyhát. Nem tudok dönteni, hogy milyet vegyek helyette: attól tartok a peremesből ugyanígy ki fogja kaparni az almot, a teljesen fedettbe pedig nem akar majd belemenni.

Itt a két tálca amire gondolok:

peremes: [link]

teljesen fedett: [link]


2010. nov. 4. 08:06
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem inkább a peremes legyen mert abba az alomtálcába nem hiszem hogy bemenne. Az én cicám is mindig kikaparja az almot. Én is próbáltam pár dolgot de nem igazán jött be.
2010. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én különleges megoldást választottam, és tökéletesen működik:

Nagyméretű, bödönforma virágládát vettem, olyan fedéllel, ami pont passzol rá (ez egy másik virágláda alja, de a szabványméretek miatt pontosan ráillik).

Vágtam rajta kis ajtót, almot töltöttem bele, és a helyére tettem.

Semmi gond nincs vele, cicu szívesen használja. A tetejére lehet pakolni, és nem rontja annyira a lakás összképét sem, mint egy alomtál vagy macska-WC. Nem volt olcsó, de nagyon bevált!

2010. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a fedett. Ha megmutatjátok a cicának akkor szépen azt is fogja használni mint a tálcát. Praktikusabb is mert nem kaparja ki belőle a tartalmat, a szagokat is jobban magában tartja és diszkrétebb is, látványra szebb mint a nyitott változat. Nálunk mindkét cicának zárt van és meg vagyunk elégedve vele.
2010. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden cica kikaparja valamennyire.Az enyém olyan rendes,hogy utána elkezdi a mancsával összesöpörni :D
2010. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(1. Válaszoló vagyok)


vagy még azt próbáld ki, hogy vegyél másfajta almot, mert az én cicám kikaparta és untam.Ezért vettem azt az ilyen "Dorty szilika gél macskaalmot" amit 1-2 cm re kell feltölteni, és 1 macskának 1 hónapig elég, és nem kell naponta kitisztítani sem. és egyáltalán nincs szaga sem :)

azt hiszem talán nálad is beválhat, am meg lehet hogy drágább mint a másik, de jobb is

2010. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!