Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam ajándékba egy 4 hónapos...

Kaptam ajándékba egy 4 hónapos normál méretű Yorki kutyust . A bal füle teljesen áll a jobb viszont kajla, hallottam erről a "ragtapaszos" dologról, viszont az 4 hónapos korban is használ még? Mert feleslegesen nem "kínoznám" a kutyus.

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem a szőr miatt??Nem túl nagy rajta szőr ami lehúzza a fülét és ez miatt látható kajlának,bár bután hangzik,de teljesen elképzelhető!!

A kozmetikus tud rajta segíteni.

2010. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan ragaszd neki.Van, hogy néha még nagyobb korában is szükség lehet rá, pláne, ha gyenge a porc.

Viszont előfordulhat, hogy megtört neki, akkor akármeddig ragasztod,sajnos kajla marad.Próbálj adni neki porcerősítőt, és emellett ragaszd kb. 1 hónapig.

Ha nem látsz javulást, akkor ne kínozd feleslegesen.

Üdv.

2010. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszed majd kiállításra? gondolom nem .. akkor meg minek kinozni?
2010. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írtó aranyos lehet,így,hogy csak az egyik füle áll.

Ha nem fáj neki,akkor tuti így hagynám,nem zavarná őt semmiben.

2010. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!