Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik házimacska a legértelme...

Melyik házimacska a legértelmesebb, a legokosabb?

Figyelt kérdés

nekem a teljesen fekete kandúr tűnik annak

a mostani macskám már a 4. fekete kandúr, és sokszor szinte érzem h mit akar

rendkívül okos és tanulékony, ragaszkodó


2010. nov. 14. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ a színétől. Nekem 4 macskám van, 3 lány és 1 kandúr. A kandúr a legértelmesebb. A többi is az, de ő olyanokat csinál, amiket a többi nem (pl. ki tudja nyitni az ajtót, a mancsával kiszedi a tálból a kaját ha a szájával nem fér hozzá, stb.). Fekete-fehér egyébként. De volt egy másik kandúrom régen, ő is nagyon okos volt, cirmos-fehér volt a bundája. Én úgy vettem észre, hogy nálam meg a kandúrok okosabbak. Persze lehet, hogy csak véletlen, és másnál meg a lány cicák. =(^.^)=
2010. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
amelyik az út mellett fekszik.
2010. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vazze, nem a színén múlik!
2010. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, hogy melyik az okosabb, talán az anyja hasában dől el, milyen lesz a személyisége.
2010. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém!
2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez macskáknál sem a színen múlik. Hanem részben az egyéb egyéni genetikai adottságokon, részben a szocializáción (mint az embernél).
2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Holdtündér ***** válasza:

Tényleg nem a színétől függ.

Minden macska külön egyéniség.

2010. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!