Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szokott enni a macska?

Mit szokott enni a macska?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, ez alapvető kérdés, de az én cicámnál nem. Másfél éves, ivartalanított, és igen furcsa dolgokat is szeret... Például az egyik kedvenc kajája a sütőtök. Nem hülyeség, kipróbáltam, és a tök és a csirkehusi közül (amit szintén imád) a tököt választotta! Ez normális? De ezen kívül szereti még a fagyit, a pattogatott kukoricát(jó sósan) és a lila káposztát is... aki észlelt már hasonló különleges étkezési szokásokat a macskájánál, az nyugtasson meg, hogy ez normális...
2010. nov. 15. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát.. ez nagyon vicces :))

Nekem régen volt egy macskám, ami csak a húskonzervet és a kutyakaját ette meg :)

De ha a macskád önként választja ezeket a kajákat biztos ízlik neki. Szerintem nem kell aggódnod.

2010. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és tényleg remélem, hogy nem árt neki...:)
2010. nov. 15. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megnyugodhatsz. Én az előző cicámmal 16 éven keresztül harcoltam az utolsó darab sütőtökért...

A mostani macsek rendszeresen rájár a pattogatott kukoricára, a zöldbabfőzelékre, a sült krumplira (bár attól két napig fáj a hasa), és a reggeli kávém maradékát is kilafatyolja a csésze aljából.

Az egyetlen amitől tudatosan távol tartom, mert megőrül érte, az a sangria. Még se alkoholizáljon egy macska...

2010. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan meglepő, éppen nemrég olvastam hogy a macskák szeretik a sütőtököt! Az én kiscicám is fura dolgokat megeszik (kb szinte mindent amit mi). Régen volt egy cicánk aki a székelykáposztáért őrült meg.:)
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én macskám megőrül a párolt karfiolért (úgy hurcolja magával mint valami becses zsákmányt, és morog a többi macsra ha el akarják venni tőle). Amúgy mindent megeszik, főzelékek, tészták, stb. A pattogatott kukorica is menne, ha hagynám, de nem szabad, mert bele mehet az ínye alá (mint ahogy embereknek is szokott, csak mi ki tudjuk szedni, ha máshogy nem, hát az ujjunkkal vagy fogselyemmel) Édességet se adj neki szerintem, nem szabad. A többi mehet, de csak mint nasi, nem mint főétel, mert nincsenek bwenne a macska számára szükséges tápanyagok.
2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én kutyám diót eszik xD
2010. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom, mindenkinek vannak dilinyós állatkái:-)) Nemrégiben én is aggódni kezdtem, mert a cicám megőrül a főtt sárgarépáért, ez se egy tipikus macskakaja...És nagyon szereti a Cheetost..:-) De akkor megnyugodtam, ha másnál is vannak hasonló esetek:-)
2010. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!