Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet olyan, hogy egy macska...

Lehet olyan, hogy egy macska megevett egy Szűz tea kapszulát? Mi baja lenne tőle?

Figyelt kérdés

Tv tetején volt a levél, nem tudom, hogyan került a földre. Mint ha egy db hiányozna belőle. Lehet, hogy a macskám megette? Ha rossz ízű, akkor nem eszi meg, ugye? Keserűs íze van, nem macska étvágyának való. A kapszula elvileg fogyókúrás készítmény, de én arra használom, hogy tudjak tőle wc-re menni, mert hashajtó hatása is van. A szobában nem találom a hiányzó szemet. Lehet, hogy nem is hiányzott belőle, de olyan, mint ha szét lenne rágva a helye. Nyoma nincs a földön, nem zöld semmi. Szerintetek mi történhetett?

A gyógyszereimet szekrényben tartom, csak ez maradt elő. Ha kinyitom a szekrényt, egyből el is küldöm a macskát, mert jön kíváncsiskodni, hogy mi van ott.


2010. nov. 16. 15:13
 1/3 anonim válasza:
78%
Ha megette is nem lehet baja tőle.Szerintem ugyanolyan hatása van mint emberekre.Max fosik egy jót aztán kész:D
2010. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fostos volt pár hónapja, maradt gyógytápja, tettem bele a kajájába. Remélem más baja nem lesz és hamar elmúlik a fosás.

Most kakált, még normálisat. Figyelni fogom, hogy estére mi lesz. Lehet, hogy csak eljátszotta valahová a kapszulát?

2010. nov. 16. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg, nem lesz semmi baja
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!