Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One vélemények? Felnőtt...

Purina One vélemények? Felnőtt cicának.

Figyelt kérdés
Az összetétel így kezdődik: marhahús (16%), baromfihúsliszt, halliszt, rizs (14%), kukorica, stb-
2010. nov. 19. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha minőségi tápot akarsz, akkor ne ilyet válassz. Ezt leszámítva az enyémek imádják az ízét.
2010. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit válasszak?
2010. nov. 19. 11:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, én is azzal etetem a macskámat. Én olyan közép-kategóriásnak mondanám. Hús alapú táp, nem rossz összetétellel és az ára sem olyan magas.
2010. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A macska természetes étrendjéhez az Orijen áll fényévekkel a legközelebb. Ha pisztolyt szorítanának a fejemhez, hogy tápot etessek, azt adnék.
2010. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mivel eteted a cicáidat kedves utolsó? Minden véleményre kíváncsi vagyok.
2010. nov. 19. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Egy recept alapján nyershús + belsőség + csont + vitamin keverékkel.
2010. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én adok nekik kitekatot, darlingot, friskiest. Mikor melyik akciós. Most éppen hozzájutottam Purina onehoz, és kimondottan kedvelik. Habzsolják.
2010. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz a Purina one, az én cicám is ezt ette évekig és nagyon szerette, a szőre is szépen csillogott tőle, nem hízott el, nem volt sovány... Meg voltam vele elégedve.
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én cicám szereti a Friskiest és a Purina One-t,valamint a Purina ivartalanított macskáknak készült száraz tápját is, így azt kap.Amikor összejön egy kicsit több pénz a családban, olyankor viszont veszünk neki Hill's Hairball Control, illetve Royal Canin száraz eledelt is. Ez utóbbi kettő a vezető a minőségi tápok között. Tényleg hatékonyak, tényleg beválnak, de nagyon drágák sajnos, és nem is mindenhol kaphatóak (Nálunk Debrecenben csak a Fressnapf-ban, az állatorvosi rendelőkben, esetleg igényesebb állatkereskedésekben).
2010. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

Google: "purina melanine"


Ugyanaz a bérmunkás üzem, ugyanaz a kínai trágya alapanyag, mint a whiskas és társainál, meg a többi, prémiumnak hazudott tápnál. Ugyanaz a kínai melanin mérgezés.


Egyetlen táp készül saját (nem kínai) alapanyagból, saját gyártóüzemben: az Orijen.

A többi csak márka, ugyanazon az anyagon, de az Orijen: prémium táp.

2010. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!