Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem dorombol már a cicám?

Miért nem dorombol már a cicám?

Figyelt kérdés
2 cicánk van, még nem idösek de már felnöttek azért. Testvérek, a fiú nagyon mohó és senkitöl se fél, sokat dorombol is meg hízeleg. A lány kicsit soványka, nem eszik annyit, viszont ö is nagyon barátságos volt általában. Mostanában viszont nagyon félös lett és már nem is dorombol... Egyszer hallottam csak ezen a héten is, akkor is csak pár percig. Nem tudom mi baja lehet :(
2010. nov. 20. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Én arra gyanakszom, hogy nem igazán vagy képben a macskák viselkedésével kapcsolatban.

A macska önfejű, lény. Ha valamit akar, majd dorombol.

2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát pedig nagyot tévedsz. Mindig is volt macskánk több is egyszerre és jól ismerem öket. Szóval nem kell hülyének nézni.

Ö mindig is dorombolt ha simogatva volt és nagyon hízelgett, mostanában viszont elhúzódik ha valaki simogatni akarja és nem is dorombol...

2010. nov. 20. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
azért mert felnőttek és a tesó a főnök a házban
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy 1 hete még nem ez volt...

Arra kezdek már gondolni, hogy lehet bántotta valaki az utcán, de remélem, hogy nem :(

Sokszor elbújik az ágy alá is meg a szekrény mögé már...

2010. nov. 20. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű hogy a fiú elérte az ivarérettséget, és ezt jelezte a huginak.

És igen, ez hirtelen történik.

2010. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó erre így nem is gondoltam eddig.. de egyébként biztos, hogy a fiú elérte mert nagyon úgy viselkedik már, meg sokszor mikor aludni mennek elötte megharapdálja a nyakát a lánycicának és csak utána fekszik le..
2010. nov. 20. 19:27
 7/9 anonim válasza:

nekem is van macskám 2 is és fiuk

sztem ha eleget kényezteted dorombolni fog...

de az is lehet h mivel kiskorában nem szokott rá erre sose fog :S

2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom nem érted amit leírtam.

Eddig mindig dorombolt szóval nincs ilyesmiröl szó, hogy nem szokott rá. Kényeztetve vannak folyton, mert nagyon szeretjük az állatokat, most is az ágyamban alszanak..


Azthiszem többször nem írok ebbe a témakörbe kérdést, mert mindenki egyböl csak azt tudja mondani, hogy nem értek a macskákhoz...

2010. nov. 20. 22:18
 9/9 A kérdező kommentje:
tegnap 19:17: A te válaszod volt az egyetlen hasznos és tényleg igazad volt. Most, hogy nincs bent a fiú, most hiperaktívan rohangál, hízeleg és nyávog a lánycica...
2010. nov. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!