Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskámnak veszek bolhair...

Ha a macskámnak veszek bolhairtó nyakörvet és nem fogja hordani, átrakhatom majd a másik macskámra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne rakhatnád?
2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gfero ***** válasza:
a bolhairtó nyakörvek általában 3honapig érvényesek
2010. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ok köszönöm :)
2010. nov. 30. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne vegyél bolhaírtó nyakörvet mert életveszélyes, bármibe beleakadhat, és a cica megfojtja magát, ez nem vicc, itt is sokan leírták már, én is láttam már ilyet sajnos... Használj spot on készítményt, hatásosabb és biztonságos.
2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsóval én is egyet értek!

A nyakörv veszélyes! Elég ha a kutya elől felszalad egy fára. Beakadhat valamibe, és vagy visszarántja, vagy felakassza magát...

Cseppet vegyél, az tökéletes.

2010. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Átrakhatod, de tényleg jobb a csepp. Ha a nyakörv mellett döntesz keress olyat, aminek egy része gumis, az nem fojtja meg, mert ha beleakad valamibe ki tudja húzni a fejét.
2010. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt tudtam hogy beleakadhat, de kicsi helyet hagyni kell neki és úgy ki tud bújni, de hozzászolok meggyöztettek nem veszek majd nekik, én is gondoltam rá hogy beleakadhat,csak annyira nem csavargók,pláne az egyik mióta ivartalanitottuk,ezért gondoltam rá, de nem kockáztattom inkább
2010. dec. 3. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobban teszed ha nem nyakörvet veszel. Bár nem szokták szorosra húzni , sőt lehet gumis nyakörvet is venni neki, de a manyek állatból van. Nincs annyi esze, hogy kibujjon belőle. ( szomszéd macskájának is nyakörv volt a nyakában, már nem él )
2010. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért nem fogja hordani, nem megy a színe a szeméhez?
2010. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
talán azért mert zavarná és leakarná mindig szedni
2010. dec. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!