Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó 10 évvel ezelőtt megdorgált...

Jó 10 évvel ezelőtt megdorgált a barátnőm anyukája, hogy ne fogjam sokat ölbe a kölyök macskájukat, mert megfososodik. Most ugrott be ez nekem, és érdekelne, hogy igaz e. azóta senkitől nem hallottam ilyet. Szóval létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
igen létezik...
2010. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi a kutya kispiros farkától? Ez már elmebeteg szintű hülyeség. Hány millióan dédelgetik a kismacskájukat!Ilyet csak egy totális biológiai és logikai analfabéta mondhat.
2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg van ilyen!
2010. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezt hogy, vagy mi!? Tehát mi az oka, hogy ölben van és megfososodik?
2010. dec. 1. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lesz fostos a cica, mert az ölükbe veszik az emberek, hanem mert ilyenkor gyakran a hasánál fogva emelik fel, szorongatják szegénykét. Nah, pont ettől lesz fostos. Nem szabad nyomorgatni.
2010. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál az igazság, arról nem is beszélve hogy nagyon terhes egy kis állat számára ha egyfolytában fogdosság, nem hagyják arra menni ahova akar, hurcibálják, nyúzzák, nem hagynak neki békét...Én is rászóltam párom hugára, hogy ne kapdossa fel folyton a kiscicát, aztán meg az ölében tartotta és nem hagyta elmenni szegényt, hanem lefogta, szegény cica meg próbált szabadulni, na akkor már én is ideges voltam...
2010. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, komolyan, köszi szépen a felvilágosítást mindenkinek! :)
2010. dec. 1. 20:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó azt én sem tolerálnám, ha szinte nyúznák szegény állatot...de nem gondoltam, hogy attól mert megfogdossák meg stb fosos lehet...köszi szépen még egyszer! :)
2010. dec. 1. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a nagyon pici macskákra érvényes. Amikor még nem nyílt ki a szemük, vagy már kinyílt, de még nagyon picik, csak szopiznak. Ilyenkor nem jó nekik semmiféle fogdosás, mert elkaphatnak egy hasmenéses fertőzést, amibe az ilyen pici cica elpusztul.


Nagyobbacska kismacskákat már nem fenyegeti ez a veszély, de a nyomorgatás természetesen nem tesz jót nekik.

2010. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!