Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát szeretnék örökbefogad...

Kiscicát szeretnék örökbefogadni! Szobatiszta lenne jó és lány, mert lakásban szeretném tartani. Hol találok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szomszédunkban van kiscica, de a szomszéd kórházba került hosszabb időre, így eléggé el vannak hanyagolva. Nem voltak így sehogyse gazdihoz nevelve, elég árvák. Ha érdekel, utánakérdezősködök.
2010. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Pesten utcai kóbor kiscica van, igaz, hogy nem szobatiszta, de aranyos és fázik. De ha nem Pesten, akkor is menhelyről fogadj örökbe.
2010. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondjátok. :( olyan rossz belegondolni, hogy azok a csöpp kis életek fagyoskodnak a hidegben, mert sajnos némely macska csak most fialt le télire. :( Szegénykék nem kérték, hogy megszülessenek. Szívem szerint minden kóbor cicát befogadnék, legalább addig, míg enyhül az idő vagy erősödik kicsit a szervezetük, megnőnek és jobban bírják az időjárás viszontagságait. Na de bocsi az offért. Én is azt javaslom, hogy fogadj be az utcáról, vagy valakitől, akinek nemrégiben született. A szobatisztaságra úgyis te fogod nevelni. De hidd el, nem lesz az nehéz és nagyon-nagyon hálás lesz a kis szőrmók, hogy ilyen gondoskodó és remek gazdija lesz.
2010. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Budapesthez elég közel lakom, kertes házban, de a cica benti lenne.
2010. dec. 6. 12:21
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom hogy mennyire kóbor melyik cica,mert a cicák elmennek, de haza is mennek utána. De menhelyeken nézelődök. De azért is írtam ki hátha valaki tudna.
2010. dec. 6. 12:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok, szüleimmel lakom még. Mindenképpen olyan cicát fogadhatok be aki szobatisztaságra van nevelve. (20/L)
2010. dec. 6. 12:24
 8/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!