Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy különbség van a fiú és a...

Nagy különbség van a fiú és a lány cicák természete között?

Figyelt kérdés
Úgy értem a lányok pl. bújósabbak?Ha igen, kiskorban is megmutatkozik a különbség?
2011. okt. 30. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Hát én nem tudom,de az biztos h nekem most van egy fiú kiscicám,de ő irtó rossz.:/:D
2011. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kislány cicám és egy kisfiú, igen a kislány cica bújosabb, többet dusizik, jobban igényli a simogatást, a törödést.. a kisfiú cicám meg van hogy ha megakarom simogatni elszalad, mert épp nincs kedve ehhez : ) Nem tudom kinél hogy van, de nálam mindenesetre a kisfiú és a kislány cicáim ég és föld :)
2011. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sanyi,te írtad a 2. választ? :D
2011. okt. 31. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet a nemek miatt különbséget tenni. És igen, kis korban is már megmutatkozik, hogy melyik milyen természetű. Persze 6 hetesen még nehéz eldönteni, de 12 hetesen már teljesen egyértelmű.

Nekem jelenleg két kandúrom van. Ég és föld a kettő. Egyik bújós, belemászik az ölembe, a másikat nem lehet fölvenni, tol el az összes lábával...

Lánymacskám is volt erőszakosan bújós, dagasztós és volt már undok béka is:)

2011. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
második vagyok: Nem tudtam hogy sanyinak hívnak : D Nem a Sanyi írta : ))
2011. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
64%
Nekem volt 2 cicám:lány és fiú.A kandúr sokkal bújósabb volt,legszívesebben az ölemben aludt,sőt volt egy pólóm amit nyalogatott vagy szopott (?).Viszont a csajszi harapott, mindig elfutott.Szóval az én kandúr cicám nyugisabb volt.És azért volt-ot használok, mert 1éve eltűntek ):....megette őket a menyét.
2015. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!