Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz lehet hogy a bakmacska...

Igaz lehet hogy a bakmacska megöli a kis kölyökmacskát?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy gyönyörű fekete nősténymacskát és -mivel a miénket kinyirta agy kutya nemrégen -kérdeztem a gazdáját hogy ha lessz kölyke nem-e tudna adni a szaporulatból?Azt mondta hogy nem képes magának sem fogni,mert van a közelben egy betegagyu macskás akinek van 8 macskája ,abból három bak és mikor az ő macskája lekölykedzik ezek a bakok megölik és eltüntetik a kiskölyköket.Először nem hittem el,de megkérdeztem több idős nénit itt az utcánkban és azok azt mondták hogy sokszor előfordul ilyen.Igaz lehet szerintetek?

A normális válaszra megy a zöld kezecske,az eszetlenkedők meg nem zavarnak és nincs piros pont senkinek,mert soha nem ütöm meg azt akinek nem adatott meg hogy visszaüssön!


2010. dec. 6. 16:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz, ugyanis, ha az anyamacskánek nincsenek már kölykei, annál hamarabb fog újra tüzelni.
2010. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, a mi utcánkban is ugyan ez van.
2010. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Igaz! Nekünk széttépték egyszer, és ott maradtak a szőrök stb...... :'(

Durva, de ez a túlélés törvénye. (a medvéknél is ez van)

A kanmacska megöli a kismacskákat, hogy az anya újra tüzeljen, így az ő génjei öröklődjenek.

2010. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálja a hímoroszlán is.. Macska-macska.
2010. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Megőrülök!Ez kész horror!Nem vagyok egy tini,de ez új nekem!Köszi a válaszokat!
2010. dec. 6. 17:11
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, linkelsz képet a bakmacskáról? Mert én ilyen mutáns fajzatot még nem láttam... Még csak kandúrt meg nőstény macskát láttam... Na de BAKOT??!!
2010. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy eléggé elterjedt fajta, de csak és kizárólag éjszaka támad. Nappal az alomtartóban alszik.

[link]

2010. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, most már tudom, köszi! :)
2010. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ha értetted a kérdést akkor gondolom nem idegen számodra sem ha igy hivják?Itt somogyban a hímivarú macskát mindenki bakmacskának hívja!Gondolom a tájjellegű elnevézések létjogosultságát nem kérdőjelezed meg?

Ha nem találod jónak akkor használd amit megszoktál,énis azt teszem!

Ugyanannyira helytelen a kandúr is mivel az a kan ivarú durmoló jószág összevonásából jött létre!Elárulom hogy a bakmacska kifejezés régebbi mint a kandúr.Nézz csak utána!Dicséretes a nyelvőrködésed,de itt bakot lőttél!(nem bakmacskát ,csak bakot!!)

2010. dec. 7. 19:40
 10/29 Platypus ***** válasza:
A jelenség létezik, de sokszor inkább eufemisztikus magyarázat a gyerekeknek, miért tűntek el a kiscicák. Néhol faluhelyen még ma is a "kandúr" viszi el minden évben a fölösleges kiscicákat.
2010. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!