Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első kapcsolatfelvételkor...

Első kapcsolatfelvételkor miket kell kérdeznem a tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatfelvételkor miket kell kérdeznem a tenyésztőtől? Fajtatiszta cicát fogok vásárolni, a weboldalon már láttam pár gyönyörű kölyköt. Gondolom, a legfontosabb szempontok közé tartozik, hogy mikor hozhatom el, adjon a tenyésztő törzskönyvet, megnézhetem-e a cicákat először.

További ötleteket kérnék szépen azoktól, akik már vásároltak Maine Coon macskát (vagy egyéb fajtatiszta cicust).

Előre is köszönöm

L.


2010. dec. 8. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Időközben találtam egy jó cikket.

[link]

2010. dec. 8. 12:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy békés szándékkal jöttem.
2010. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cikk tényleg jó és mindenre kiterjed.

Talán még azt javasolnám, hogy ha lehet kérj egy pici játékot, kendőt, vagy valamit amin érezheti az elhagyott otthon szagát.

Nekem is Maine Coonom van és az első napokban szeretett azon a pici kendőn aludni amit kaptam a cicával. Szerintem megnyugtatta az új környezetben.

2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. A cica megérkezett, megkaptuk az egyik kedvenc játékát is. Mostmár csak meg kell szokniuk egymást a másik cicámmal.

F.

2010. dec. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!