Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha ivartalanítom a kandúr...

Ha ivartalanítom a kandúr perzsa cicám, akkor már nem fog össze-vissza pisilni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
mivel már megszokta hogy össze-vissza teszi a dolgát, lehetséges, hogy ivartalanítás után sem fog változni
2010. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Az ivartalanítás nem csinál ilyen agyi változást.Rosszul szoktattad ennyi gond van.Próbálj ki több dolgot hogy ne vizeljen össze vissza.
2010. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A második nem tudja mit beszél.


Legnagyobb valószínűsége annak van, hogy abba fogja hagyni, de mivel már ezt csinálja előfordulhat, hogy nem hagyja el a rossz szokását. Viszont, ami akkor is pozitív, az az, hogy legalább nem lesz annyira szúrós kandúr hugy szaga a jelölésének, ha kiherélteted.


Ezért kell ivarérettség előtt ivartalaníttatni, mert úgy biztos nem rögzülnek ilyen szokások.

2010. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Pedig tudja a második! Ha a kandúr már elkezdett jelölgetni, nem biztos, hogy ivartalanítás után abbahagyja! Mondjuk nem lesz olyan büdös szaga, de ezért érdemes már kb 6 hónapos korban ivartalaníttatni, mielőtt még elkezdene spriccelni. Akkor tuti h később sem fog.
2010. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Én vagyok a második!Az én cicám 7 hónapos és még nincs kiherélve és nem vizel össze-vissza a házban...A macskák amit már elkezdtek nehezen akarnak leszokni róla.(TUDOM)
2010. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A jelölgetés nem szoktatás kérdése ba.szod!
2010. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyaltalan, miert pisil ossze-vissza?

Sot, ossze-vissza pisil, vagy ossze vissza jelol?

Es egy csomo egyebb kerdes.


A valasz: Nem, nem fog.


Valojaban a valasz: rengeteg dologtol fugg, de altalaban segit az ivartalanitas.

2010. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Es azt mar mondtam, hogy nem ivartalanitott kandurt is le lehet szoktatni az ossze-vissza jelolesrol? :)

Csak _sokkal_ nehezebb, mint az ivartalanitas. Es amugy is, tamogatom a nem tenyesztesi celu macskak ivartalanitasat. Jobb az mindenkinek.

2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanítatod nem fog tovább jelőlni....

Üzenem a sok hozzáértőnek is aki itt írogat hogy nem függ ösze a kettő.Nagyon is összefügg mível azért jelől,hogy a lányok észrevegyék illetve jelezze a többi kandúrank milyen vagány.Ha kikasztráltatod akkor nem lesz miért jelőlnie.Fedezni nem tud egy ivaros kandúr meg kinyírná...szóval eszébe sem fog jutni felhívni magára a figyelmet :)

Ja és tapasztalatból is írom.Jópár kandúr cicám volt már

2010. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó, én meg tapasztalatból mondom, hogy nekem még a nőstény ivartalanított macskám is jelöl, szóval erről ennyit. Lehet hogy abbahagyja, de nem biztos!
2010. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!