Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy megsértődött a...

Lehet, hogy megsértődött a macskám?

Figyelt kérdés
Állandóan odajött a lábamhoz, aztán meguntam, és kicsit belerúgtam. Most nem jön oda. Lehet, hogy duzzog? Van ilyen?
2010. dec. 17. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, van ilyen, az én macskám is sértődött már meg, amikor megdobtam egy hógolyóval :S De komolyan. Szerintem menj oda a macskádhoz és simogasd, akkor majd nem fog haragudni :D
2010. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Van. A macska is érző lény, igaz csekély aggyal, de meg tud sértődni. Tapasztalat.
2010. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Minek neked macska ha idegesít,hogy dörgölődzik hozzád? o.o

Ő meg akarta mutatni,hogy szeret téged te meg belerugtál és még azt kérdezed megsértődött-e....

2010. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
40%
gecc 1x találkoznánk, én is belédrúgnék te féreg!
2010. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

persze, hogy megsértődött szegény.gyorsan vigasztald meg

szeretettel, simogatással.akkor talán azt hiszi, véletlen volt.

2010. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Csak ki akarta mutatni a ragaszkodását. Persze, hogy nem törleszkedik oda hozzád ha már egyszer arrébb lett rúgva. Te a gyerekedet is rugdalni fogod?
2010. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A macskák eléggé sértődékenyek az biztos, régen ezért tartották szent állatnak, mert a négylábúak között ők az egyetlenek akiknek igazán saját jellemük van.

A miénk csak nekem engedi meg hogy meg simogassam és úgy jár utánam mint egy pincsi kutya.

Érdekesség: Mivel kertes házban lakom és a falu szélén(nem a cigánysoron) ezért ilyenkor sok az egér és együtt járunk a birigli tárolóba egerészni. :D

Ma is meg fogtunk 1-et, tegnap 3-at, azelött 2-őt.

Na ilyen az én macskám és hogy bele rúgni?

Ha megsértődne és el menne akkor itt maradnék a sok egérrel. Amúgy meg soha ne bántsd azt amit már meg szelidítettél, mert érted él, hát tedd te is azt.

2010. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most nem tudom mi ez a nagy felháborodás, gondolom ti a kutyátokhoz egy ujjal sem nyúlnátok hozzá. Pedig a kutya természetéből kifolyólag néha igényli a verést (NEM bántalmazásra gondolok, hanem verésre).
2010. dec. 17. 14:03
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Nagy az Isten állatkertje és átugrottad az alacsony kerítést!!!!!!!!

Szerinted milyen az olyan "verés", ami nem "bántalmazás"? Álljunk ki drágaságom és úgy megverlek, hogy nem lesz bántalmazás!

2010. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Szerinted milyen az olyan "verés", ami nem "bántalmazás"? "

Te hülye vagy b+.

Gyerekedet verted már meg? És az bántalmazás volt?

"Álljunk ki drágaságom és úgy megverlek, hogy nem lesz bántalmazás!" Az ilyeneket én gázpisztollyal szoktam pofánlőni. Kis b*zi nyomorék.

2010. dec. 17. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!