Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap a macskámra rácsukódott...

Tegnap a macskámra rácsukódott az autómata kapu. Látszólag semmi baja, megfogtam, megtapogattam, semmi sem érezhető, játszik is. Nem történt semmi baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan törékenyek ám!

Ha úgy látod, hogy óvatosabban mozog, vagy bizonyos érintésnél összerándul,sír, mindenéppen állatorvos!

2010. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Autómata kapuk elvileg úgy vannak tervezve, hogy ha valami közé szorul, akkor ne akarja mindenképpen kettévágni:P Szóval elvileg nem fejt ki akkora erőt, hogy nagy kárt okozzon.
2010. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy tegnap történt, és akkor elfutott és csak 1-2 óra múlva jött haza, úgy vettem hogy sokkot kapott. 3 cicánk van, gondoltam hogy 1x megtörténik, mert nagyon bátran ugrándoztak a kapu alatt... Ez a cica már nem fog, megértette...
2010. dec. 22. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az ajtó csapódott rá a macska fejére.Szegény szédült vérzett egy kicsit a füle és néhány napig robot hangja volt.Azt hittem h megfog dögleni de szerencsére életben maradt. Szívós állatok az egyszer biztos. A te macskáddal nem történt semmi, ha játszik akkor biztos jól van.
2010. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem változott a személyisége, akkor valószinűleg nincs baja!
2010. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gondolkodjatok kicsit, rengetegszer vagy úgy az ember hogy pl elesik, azthiszi semmi baja, folytatja amiközben elesett, vagy valamit csinált magával, aztán az orvosnál derül ki hogy hopp, ez bizony borda törés/repedés, stb...

Sztem azért vidd el, vagy nézesd meg egy olyannal, aki jobban ért hozzájuk.

2011. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!