Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ne nézzetek hülyének a kérdésé...

Ne nézzetek hülyének a kérdésért. Fiu vagy lány?

Figyelt kérdés
2 hónapja van kiscicám max 3 hónapos lehet, még annyi sincs valószinűleg. Van kukija, vagyis annak tűnik de heréje nincs, és azt hallottam ha nem lesz heréje hamarosan akkor lány..de akkor most honnan tudjam?
2010. dec. 27. 12:06
1 2
 1/15 anonim válasza:

szerintem a herének előbb kéne kialakulnia, legalábbis látszódnia, hogy mi az..

tehát ha csak valami kukira emlékeztető dolog van neki ott, de here nincs, szerintem kislány:D

majd szólj, ha kiderült:"D

2010. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
elég ciki ezt kiirni..xD csak nem lenne jó majd ha elvinnénk kiheréltetni és az orvos kiröhögne h nem is fiu.xD
2010. dec. 27. 12:25
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hermanfrodita..
2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tisztálkodik és elkezdi nyalogatni arrafelé :D és ha előjön a rózsaszín kis kukac XD akk az 100% h kandúr. De miért nem viszed el orvoshoz? Az csak kiderítené a nemét. :)
2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fejér György válasza:
78%

Szerintem Neked nem az az igazi kérdésed, hogy ez a cica fiú-e, vagy lány... Az igazi kérdésed az, hogy "hogyan lehet megoldani, hogy soha senki ne nézzen hülyének, vagy ki ne nevessen..." Jól mondom...?


Megmutatom:

Én 52 éves vagyok, de -most röhögjetek és cikizzetek- kiscicáról én soha meg nem tudtam állapítni, hogy fiú-e, vagy lány. Gúnyoros és cikiző megjegyzéseket (is) szívesen veszek, akár privát e-mailben is...

2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Zöld kéz az előttem írónak :=) Én is túl vagyok a negyvenen, de a kölyökállatok nemét tényleg nem egyszerű megállapítani. Ha két különböző nemű egymás mellett van, akkor persze sikerül, kizárásos alapon. Ha finoman hátrahúzod a kis bőrkét, ahol a kukiját sejted, akkor - ha tényleg van neki - elő fog bújni. Egyébként egyáltalán nem ciki elmenni az orvoshoz, annyit mondasz neki, hogy szeretnéd ivartalaníttatni. Ez bármelyik nemnél helytálló kifejezés és amúgy is, a kislány cicákat is tanácsos megműttetni, hogy ne legyenek nemkívánatos utódok. Szóval, nem ciki, irány a doki!
2010. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsó: nincs igazad.. engem az érdekel h fiu e vagy lány.mi ugy gondoljuk fiu, máér el is neveztük aznap mikor kaptuk, csak mivan ha mégse?? erre voltam kiváncsi.

amugy igen, elö szokott j9nni a rózsaszin kis kukac.xDxD

2010. dec. 27. 12:54
 8/15 A kérdező kommentje:
nem ciki elvinni nem ezt mondtam..még nem akarjuk ivartalanittatni, csak ha már túlsűgosan vad lesz és rossz, meg utána nem lesz olyan mint előtte..meghizhat meg ellustul stb..szal inkább várunk vele.
2010. dec. 27. 12:59
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen világosan látszik. Már születésükkor meg lehet állapítani. :)

2010. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
khm!3 hónapos kiscica,kukival,golyó nélkül.jeeeeesusss!Nem szállt még le neki,mellesleg ivartalanítani kb.6 hónapos kortól lehet,akkor már lesz neki golyója is ,nyugi.
2010. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!