Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy segitsek a cican?Mamámékn...

Hogy segitsek a cican?Mamáméknál az egyik cica már két napja nem eszik szinte semmit és látszik hogy valami baja van..

Figyelt kérdés
állatorvoshoz nem tudnank vinni mert ok messze laknak tolunk és ha ok hivnanak akkor is csak kb holnapra adna idoponto h akkor jonne el. Most hivott mamam es mondta ezt, mit tudnék mondani neki h mit csináljanak h legalabb kesleltessek a betegsegenek fokozodasat, mert en 2 nap mulva megyek. Mit adjanak neki? valami gyogyszer? Tea? legyszi minel hamarabb irjatok.
2009. jan. 28. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen állatorvos, még ha holnap is, az is jobb, mint két nap múlva. Emberi gyógyszert még véletlenül se adjanak neki!! Teából kamillát, bár azt nem szokták meginni, kefírt vagy valami kolbászt esetleg, hátha azt megeszi.
2009. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vizet itatni probältassatok a cicaval.es melegen tartani.ha forro az orra akkor valoszinü läzas a cica.a viz segiti a kiszaradas ellen.ha enni nem akar,marad csak a viz.es majd a doki dönt mit tud tenni.
2009. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teéefonon is lehet segítséget kérni az állatorvostól!Telefonkönyvben, neten keressetek a környéken állatorvost,hátha tudnak mondani valami telefonon is!Ez a legjobb addig amig nem látja orvos!Házilagos praktikákkal én nem mernék próbálkozni,nehogyártsak vle még jobban,Bár a tej azt mindják jó a gyomrába.Nem tudom.
2009. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szegény cica:(

majd írd meg mi lett vele. szurkolok!

2009. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz kell vinni azonnal!

Addig is, próbáld meg elfogni, az ínyéhez gyengén dörzsölj oda ilyen száraz rágcsát, és remélhetőleg legalább azt megeszi, de lehet hogy megjön az étvágya. Ilyenkor nem muszály sokat enni, egy pár szem is haladás. Szerintem próbáld ki, persze úgy, hogy majd elviszed az állatorvoshoz is.

2009. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a macska 3 napig nem eszik normálisan, (azaz alig) úgy felborul a szervezete egyensúlya, hogy MEGHALHAT! Állatorvos. Ha ebben az állapotban sem jut orvoshoz, jobb, neki, ha... Több felelősséget kívánok. :(
2009. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már 2 nap eltelt a kérdés feltevése óta!Mi van a cicával?Látta doki?Légyszi írd meg!
2009. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hála Istennek nem lett komolyabb baja a cicának, ott járt a doki és adott neki valami gyógyszert( nem tudom pontosan megmondani mit csinált még, mert csak telefonon beszéltem mamámmal és ma este megyek a cicához...VÉGRE MEGNYUGODHATTAM... amugy koszike mindenkinek a válaszokat olyan jo látni hogy ennyi állatbarát ember van a világon:)
2009. jan. 30. 13:10
 9/10 A kérdező kommentje:
és már kérte a reggelijét is:))
2009. jan. 30. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jobban van a cica!!!:-)
2009. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!