Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtájú cicám legyen?

Milyen fajtájú cicám legyen?

Figyelt kérdés
Fiú cica kellene, lakásban tartanánk, de van erkély is, lehetőleg rövid szőrű és olcsó, de nem ez a házimacska, mert anyum szeretne valamilyen fajtájút, de tudom, hogy azok nem olcsóak, de hátha ti tudtok ilyen kicsit olcsóbbakat.
2011. jan. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a félperzsa jó.Nem teljesen fajtiszta de nagyon szép tud lenni.Teljesen ingyen be is tudod szerezni.Szőre rövid viszont dús és puha.
2011. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vasmacska
2011. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az erkélyre, ablakokra mindenképpen tegyetek macskahálót, nehogy kiessen! Ha rövid szőrű cicát akartok, akkor a félperzsa nem az igazi, mert annak is hosszú szőre van. Ilyen cicám volt nekem is és igaz, hogy nem kellett fésülgetni, viszont minden tele volt szőrrel. A fajtacicák valóban nem olcsók. Miért nem akar anyukád "sima" házimacskát? Nagyon édesek ők is és segíthetnétek otthonra lelni egy kiscicának.
2011. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szavanna
2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
brit rövidszőrű, sziámi, ezek nem drágák
2011. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Anyukám nemtudom miért nem szeretne sima házicicát nekem olyan is teljesen megfelelne, de anyum azt mondta ha már egyszer cicám lesz, akkor valamilyen fajta legyen ne csak egy sima házicica.
2011. jan. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!