Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajtájú legyen az...

Milyen fajtájú legyen az utolsó doboz cigim?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy leszokom és egy búcsú dobozt szeretnék venni. Ti mit ajánlotok? Lehet drágább fajta, de ne Djarum :), lehetőleg gyenge vagy közepesen gyenge legyen. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 6. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Camel:) (szeretem az állatokat) XD
2011. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
arany malrbolo.. barna puhadobozos szofi.. sárga camel
2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Sláger szivarka, akkor nem lesz gond a leszokással:) Egyébként meg Camel(kék), Dunhill(kék), Lucky Strike(Kék),Arany Marlboro,WInston,Chesterfield stb.
2011. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem a legszarabb fajtát, ne legyen jó emléked a cigivel kapcsolatban. amúgy inkább nem kéne venni, ez nem jó fölfogás hogy na leszokok veszek egyet.

de sok szerencsét

2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
végy Kentet. a jó minőségű cigaretta (angol) szép emlék lesz örök életedre. :D
2011. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A második nem mond marhaságot:) vagy na, utolsó előtti:)
2011. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha elhatározta, hogy ez lesz az utso doboz cigije, akkor sztem tök mindegy hogy szar emlék lesz e vagy jó, a lényeg hogy tartsa magát az elhatározásához:)
2011. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem NE legyen jó,éppen azért,hogy amikor majd visszagondolsz,akkor eszedbe jusson,hogy az utolsó szál milyen rossz volt! :)

Szerintem! :D

2011. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sozer 8D válasza:
Piros Symphonia :'DD
2011. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem az volt az utolsó doboz, viszont már két hete nem vettem újat, és nem is tervezem.
2011. jún. 4. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!