Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideális egy 4 éves lány...

Ikszdé xD kérdése:

Ideális egy 4 éves lány macskánál 3,5 kiló?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én cicám kb 2 kg és 9 hónapos. Pedig éjjel, nappal eszik.
2011. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tesóm cicája 5,5 éve és pont 3,5 kg. Ivartalanított fiú cica.

Egyébként összesem lehet hasonlítani egy 9 hónapos meg egy több éves cicát. Más a tápanyag igényük és a mozgás igényük is...

2011. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húha, az én 5 hónapos kandúr kiscicám is 3,5 kiló... Akkor az most soknak számít? Pedig egyáltalán nem kövér.
2011. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez végső soron függ a fajtától is. Egy main coon sokkal nagyobbra nő mint egy házi cica pl... De szerintem a 3,5 kg tök normális. :)

2011. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sima házi cicáról van szó.:) Na jó ha normális akkor nem aggódom, mondjuk tény hogy mindene az evés, nem csodálom ha gyarapodik.:) És szerintetek hány kiló lesz majd a "végleges", felnőttkori súlya, ha 5 hónaposan már ennyi?
2011. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

xD

Nem tudom, de az enyém is házi cica :) pár hetes kora óta velünk van, szinte már családtag :)



Amugy megnyugodtam :)


Azért írtam ki ezt a kérdést mert 2 éves korában volt 2,8 kiló és dúrvának találtam, hogy 4 évesen csak 3,5 kiló. De úgylátszik ez a normális :D

2011. jan. 22. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a házi cicáknál is vannak kisebb meg nagyobb termetűek. A tiéd kisebb fajta biztos, az enyém meg nagyobbacska macska lesz.:)
2011. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Húha, az enyém is 3,5 kiló körül van, bár általában pár dekával kevesebb. Viszont csak 8 és fél hónapos, ráadásul nőstény. O.o Ez elég furcsa, mert egyáltalán nem kövér.
2011. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem 2 cicám van, mindkettő 3,5 éves. Az egyik 7 kg (és nem kövér), a másik 2,5(nem alultáplált és nem is gilisztás):D és nem etetjük őket, csak melegedni jönnek be a házba, de mindig jóllakottak, nem puncsolnak.
2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sztem az...:D nekünk is van egy fiú cica, 5 éves és majdnem 6 kilós... de viszont nem láccik kövérnek... mert nagy termetű... mikor kinyujtózkodik majd egy méter hosszú....:D
2011. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!