Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy nagy kukacot...

A macskám egy nagy kukacot hányt (kb.10 cm-t) és mozgott. Van valami baja?

Figyelt kérdés
Pénteken viszem állatorvoshoz, valakinek volt már ilyen? mit lehet vele tenni? találtam itthon féregtelenítőt, adjak neki?
2011. jan. 22. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Féregteleníteni kell, volt ilyen a mi cicánkkal is, egy tabi megoldotta.
2011. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van itt egy tablettánk itthon. az van ráírva hogy állatoknak. és 1 tabletta 10kg, gondolom annyi kilós állatnak lehet adni. az én cicám 2 kg. törjem el és adjam neki oda?
2011. jan. 22. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, értelem szerűen a súlyának megfelelő mennyiségű féreghajtót kell neki adni, de azt is nézd meg azért mikori a tabi. Más baja nincsen egyébként? Nem elesett, nem változott meg a viselkedése? Mert akkor én nem várnék péntekig a dokival...
2011. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nagyon nem bírja lenyelni old fel a vízben. (de jobban hat ha nem oldod fel)
2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy törd szét kis darabokra és add oda neki
2011. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM!!! Ami 1 tabletta=10kg az kutyáknak való!!!! A macskák számára készültnél 1 tabletta=4 kg testsúly, és a hatóanyag koncentráció sem mindegy! Menj el egy állatpatikába és vegyél speciálisan macskáknak való féreghajtót! És esetleg műanyag gyógyszer beadót. Pár száz forint, de tutira be fogod tudni adni neki a gyógyszert kis erőszakkal. Ha férget hányt, akkor qrva keményen férges, úgyhogy most többször kell majd féreghajtani és figyelj rá, hogy a súlyánál egy kicsivel többet kapjon, hogy biztosan elég legyen!
2011. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
odaadtam neki a negyedét, ki is hányta, nem adok neki többet.már holnap beszerzünk neki féregtelenítőt állatgyógyszertárból.
2011. jan. 22. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Még egy. A legjobb féreghajtó a Drontál, de minimum Cestalt vegyél, annál rosszabbat ne! Mérd meg pontosan a súlyát. Én simán beadnám 2 kilóra a háromnegyed tablettát. És készülj fel lelkileg és testileg a végeredményre.....
2011. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!