Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baj a Whiskassal?

Mi a baj a Whiskassal?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy többen is szokták szidni a Whiskast. Miért? Nekem semmi problémám nem volt vele eddig. És a KiteKatról, mik a vélemények?
2011. jan. 24. 00:07
1 2 3
 1/28 tetris ***** válasza:
A mi macsekunknak nics semmi kifogása a WAhiskas ellen. Főleg az aszpikos izlik neki nagyon.
2011. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az összetételét és átgondolod,hogy a macska szükséglete mi,rögtön rájössz.

Színező és ízesítőpancs,gabona és ízfokozó biztosan nem.

Friskies tökugyanaz.

Eddig szerencséd volt,hogy nem lett a macskádnak baja,de ez nem garancia semmire.

Egyébként nagyon nehéz megtalálni ennek a kajának a pontos összetételét,nem véletlenül.

2011. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Elsőnek:persze,hogy ízlik a macskának,ezért van benne a sok kémiai ízfokozó.Enélkül az összetevőket meg sem enné.
2011. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 tetris ***** válasza:
Már a macskakaja is tele van E-vel?
2011. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csak meg kell nézni az összetételét.
2011. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát az én cicám 3 éves múlt és kb ennyi ideje kap folyamatosan csak Whiskas száraz kaját... Eddig semmi baja sem lett tőle. Mondjuk ez most meglepett, hogy ilyen különbségek vannak macskaeledelek között.. Én úgy voltam vele, hogy Brit Whiskas cica csak nem fog vergődni a Whiskas cicatáptól...Amúgy úgy emléxem, hogy a tescos maszek kosztot illetve a kitekat-ot otthagyta és inkább koplalt szegénykém.
2011. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Még csak 3 éves,de ha azt szeretnéd,hogy sokáig egészségben éljen Veled,válts kaját.Alap,hogy állatnak színezett kaját nem adunk.

Egyébként beírná ide valaki a Whiskas pontos összetételét?

Gondolom nem véletlen,hogy nem könnyű megtalálni...

2011. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 tetris ***** válasza:
A Tescós kutyakajától szegény öreg kutyusunk rosszul lett. Még a cipőmbe is belehányt.
2011. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az alutasakos Whiskas is tartalmaz tartósítószert, meg ilyeneket? Milyen tápokat ajánlotok? Vettem a cicámnak Purinát/Royalt de nem szereti. Hogy szerettessem meg vele?
2011. jan. 24. 01:24
 10/28 anonim ***** válasza:
Volt egy idő amíg én naív azt hittem, hogy ha kicsit drágább,akkor biztos jobb a whiskas,aztán amikor a macska összefosta a házat de valami irgalmatlan nagy bűzzel,akkor elolvastam miből van az a kaja.Sohasoha többé
2011. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!