Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám az ebédlöasztalon...

A macskám az ebédlöasztalon tanyázik, ha nem vagyok itthon, mindig lezavarom, ha látom juszt is odafekszik miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy még kényelmesebb helyet, valami puha párnából egy kosárkába, tedd valami meleg helyre. Nem lehet, hogy az ebédlőasztal közelében van egy radiátor, és úgy melegedik? Ezt tudom elképzelni oknak, mert alapvetően nem olyan kényelmes egy asztalon pihengetni. :D
2011. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Mert macska és ebből eredően öntörvényű.Ez a macskákkal együtt jár.Próbáld meg bekenni szalmiákszesszel az asztalt,hátha távol tartja,vagy bezárni a konyhaajtót(vagy mittudomén hol az ebédlőasztal).
2011. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Radiátor mi?Az asztal közepén!!!Hú ez fájt.Nem olyan kényelmes?DEHOGYNEM!még annál is kényelmesebb!
2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

sok éven át kutyäm volt,szot fogadott mindig,most a cicu

8 honapos,vettem neki kaparofát,mégis a fotelokat karmolja

honnan kéne neki tudni,hogy a fät kaparja ?

hogy kell NEVELNI a macskát ?

2011. jan. 25. 21:47
 5/29 anonim ***** válasza:
Sok macskánál beválik a narancshéj! Eléggé utálják. Tegyél az asztalra belőle. Amúgy le kell zavarni onnan, jól ráijeszteni, tapssal, vizipisztollyal. Az enyém leszokott az asztalról.
2011. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Tegyél az asztalra egy kutyát. :D
2011. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az enyém meg nem ugyhogy én is várom a hasznos tanácsokat:D
2011. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A mi macskánk, is ugyan ezt csinálja és már mindent elkövettünk ellene!
2011. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

nagyon örülök,hogy ennyi cicatulaj nézi ezt az oldalt !

együtt vagyunk !! dejo !! itt fekszik az orrom elött

a monitornál !

pussy mindenkinek !

2011. jan. 25. 21:59
 10/29 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam a macska öntörvényű.Ezért nem szeretik sokan.Én személy szerint ezért vagyok szerelmes mindegyikbe.De most ne Én vagyok a lényeg.A taps jó.Nekem is bevált.Vízipisztoly se rossz.Viszont nincs rá garancia,hogy amikor nem vagy otthon akkor sem fog oda mászni.A narancs is meg a szalmiákszesz is jó.Több évbe is beletelhet,amíg megneveled,de semmi garancia nincs a sikerre.Én mindíg a megelőzés mellett voksoltam,értem ezalatt,hogy nem hagytam őrizetlenül kaját az asztalom.Nekem volt egy cilóma aki még a dvd elterjedése elött a videóra feküdt,mert meleg volt.Kihívtuk a szerelőt.A szerelő felnyitottam majd lecsukta a fedelét a videónak annyira tele volt szőrrel. :D Imádom,hogy ilyen rosszcsontok.Gondolom nincs terülj terülj asztalkám amikor nem vagy otthon.Ha van abrosz,azt vedd le,hogy ne menjen tele szőrrel.Tényleg nem tudsz mit tenni sok mindent.Mi is vettünk kaparófát,persze mindezt úgy,hogy kertes házban lakunk.Naná,hogy a rózsa tőre meg az orgonafa tövére megy!Öntörtvényű a macska.Ez van.Ne üsd.Nem mész vele semmire és csak megutálna.

imádni való! :D :D

2011. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!