Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud mondani helyet...

Valaki tud mondani helyet (helyeket) ahol kaphatok egy kiscicát 8 hetes és 4 hónapos között?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ingyen cicára gondoltam, és szürke-fehérre, de persze nem ez a döntő kritérium mert más szín is szóba jöhet természetesen. Előre is köszi mindenkinek! :)
2011. jan. 28. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát tudod faluhelyen néhol már azt sem tudják hogy kinek ajándékozzák el a cicákat, mert annyi van. Nekünk is van most 2 kandúr, kb 6 hónaposak. :D
2011. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ird be googleba hogy menhelyi és talált cicák,ott beállíthatod mennyi idöset szeretnél...stb, ezenkívül neked is ajánlanám február 12.én gyere el a keletinél lévő bevásárló központba (kb 10 órától) a fressnapf-ban cicás nap lesz,hoznak sok kiscicust;)(ezt is megtalálod az interneten,térkép is van hozzá)
2011. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézz szét egy menhelyen. Olyan választék van, hogy azt sem fogod tudni, hogy melyiket vidd haza. És hidd el, majd ők fognak kiválasztani téged. Azért is érdemes menhelyre menne, mert ha ott már megbarátkozik veled, otthon már biztos nem lesz gond, és nem jársz úgy, hogy egy vad, nem túl barátságos macskát viszel haza.
2011. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és konkrét budapesti menhelyeket( a Noé-n kívül) még tudnátok írni ?

Néztem már egyébként menhely honlapokat de sajnos kiscicát nem találtam Az létezik hogy mondjuk nem raktak fel az összesről képet?

2011. jan. 28. 18:55
 5/16 anonim ***** válasza:

Próbáld itt, itt rengeteg cica van: [link]


Nekem is innen van az egyik cicám, és nagyon normálisak a menhelyen.

2011. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a debreceni menhelyről hoztam, és ott külön helyen vannak a kiscicák és külön a nagycicák. Mi direkt a kisciás helyre mentünk el. Az pedig egészen biztos, hogy nincs minedn cica képe felrakva a honlapjukra. Nekik nem igazán van pénzük arra, hogy egy rendszergazdát fizessenek, aki naponta frissiti a honlapot. Szivességből valamelyi számitástechnikához értő ismerősük néhanapján karbantartja. Úgyhogy, szerintem hívd fel először telefonon a menhelyet, mert hátha ott is úgy van, hogy egész máshol találod meg a kiscicákat. Sajnos budapesti menhelyeket nem ismerek, de az interneten egészen biztos, hogy megtalálod őket.
2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a maine coon cicák drágák?
2011. jan. 29. 10:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát elég drágák. Meg nem is a legszebb fajta...
2011. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna szerezni nekem egy 8-10 hetes lány nem fekete kiscicát?
2011. jan. 29. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
dehogynem. eljössz hozzánk májusban, és olyat választasz amilyet tetszik. 3 nősténytől várunk kölyköket. Nem fajtamacskák, hanem ,,zsákbamacska'':vörös, vörösfoltos, feketefehér és háromszínűek, és minden 4. félperzsa:)
2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!