Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondanátok legyszi olyan...

Mondanátok legyszi olyan online helyeket, ahol szinvonalas pszihológiai segítségnyújtást, tanácsadást kaphatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, de túlzás nélkül állítom, hogy ennél jobbat nem találsz! Megváltozott az életem, amikor rátaláltam! Ingyenes, csak el kell olvasni, és fontolóra venni!

Gyógyíthatatlan betegségből épültem fel ;)

Aranyat ér! Vagy GYÉMÁNTOT! :p

[link]

2011. júl. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulságképpen, miben, hogyan tudott gyógyítani ez a közösségi lap? Köszönöm, ha válaszolsz.
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítólag, és a tünetek is arra utaltak, hogy 2 közeli családtagom elvesztése nem volt elég! Skizofréniában szenvedtem!

De nem elég, hogy a diagnózis után 2 évvel gyógyszert sem szedek, hanem még jobban vagyok, mint azelőtt!!!

Végülis megleltem életem célját!

Ami nem más, mint a bennem szunnyadó mérhetetlen ;) zsenialitás kibontakoztatása!

Szép az ÉLET!

Élvezni kell!!!

2011. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!