Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden kandúr macskának...

Minden kandúr macskának nagyobb feje van mint a nőstényeknek?

Figyelt kérdés
Mert az én kis kandúromnak nem nagyon. Mindenki azt hiszi nőstény mert olyan kicsi a feje.:( 5 hónapos múlt egyébként. Lehet hogy bután hangzik a kérdés, de eddig minden kandúr macskámnak szép nagy kobakja volt, neki valamiért nem, pedig a macska növekszik elég szépen.
2011. jan. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden kandúrnak van nagy feje, ez függ a testfelépítéstől is.

Szerintem ne foglalkozz a fejméretével, az a lényeg hogy egészséges :)

2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így van,nem minden kandúrnak van nagy feje.

De én még várnék egy kicsit!

Ha 5 hónapos,akkor még simán nőhet a feje!

Az én kandúr cicám még 3 évesen is nőtt!

Nyugii :)

2011. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nem arról van szó hogy kevésbé szeretném kisebb buksival, mert imádom, szívem csücske, csak kicsit furcsálltam.:)
2011. jan. 29. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint írták, fajtától is függ.. Volt egy thai-om, kandúr, nem volt nagy feje. Most van egy teknőctarka, akkora, mint egy jól megtermett kandúr, pedig nőstény. Mivel mentett, nem tudom, az anyját milyen fajtával fedeztették, valószínűleg nagytestű lehetett.
2011. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!