Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap 11-re viszem a fiú...

Holnap 11-re viszem a fiú cicám ivartalaníttatni.24 órát nem ehet, vagy ma egyáltalán nem ehet? Tehát kaphat reggelit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggelit még kaphat, de aztán már ma többet ne adj neki, csak vizet.
2011. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én direkt felhívtam az orvost, és azt mondta, ma nem ehet, hogy üres legyen a gyomra, mert különben hányhat, amikor beadják az injekciót neki.
2011. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is azt mondta, hogy ma ne egyen, de sajnálom szegényt :) Meg gondoltam, hátha elég a 24 óra, de csak kibírja.
2011. febr. 16. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 12 órát mondott a doki, de úgy csináld ahogy az orvosotok mondta.
2011. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már lassan itt a 11, úgyhogy nincs sok időm gondolkodni:) Inni ihat egyébként a mai napon?
2011. febr. 16. 10:16
 6/9 A kérdező kommentje:

Műtét előtt 12 órát nem evett, előtte 6 órát nem szabad igyon

Ezt találtam, azt hiszem adok neki enni, mert meg fog hülyülni szegényke :)

2011. febr. 16. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondta, mikor késő délutánra vittük, hogy reggel még ehet, délig még ihat is. Az elsőnek egész nap nem adtunk enni-inni, le is döbbent, hogy szerencsétlen macska, azért ennyire nem kell...
2011. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De ő nem délutánra vitte, hanem majd 10 órakor kiírta és 11-re vitte, akkor nyilván már se nem ihat, se nem ehet.

Nem tudom miért kellett lepontozni az embert,én csak azt írtam, amit az orvos tanácsolt!!!

2011. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Tegnap írtam 10kor a kérdést, és mindjárt viszem 11re a cicát. Tegnap még kapott enni, de mára kiürült a belecskéje, volt kakilni, pisilni, biztosan üres a gyomra :)
2011. febr. 17. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!