Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám élvezetesebbé...

Mivel tudnám élvezetesebbé tenni a fésülést?

Figyelt kérdés
Orosz kék cicámnak hullik a szőre, pedig nem valami hosszú. Utálja ha fésülöm, nem is hagyja. Mindig megrágja a kefét. Hogyan tudnám vele megszerettetni?
2011. febr. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van valami kedvenc nasija, amit ritkűán, vagy soha nem kap tőled, akkor olyat adj neki. Szerintem úgy, hogy tartsd elé a kefét, hogy lássa, amint ránéz egy jutifalat. Ezt csak egyszer csináld meg, utána, amint hozzáér a cicához a kefe jutifalat, de ne add oda neki azonnal, csak hagyd, hogy nyalogassa, utána pár húzás a kefével és add oda neki a falatot. Így szerintem hozzá tudodőt szoktatni a fésülgetéshez. :)
2011. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne. Én már mindent kipróbáltam, azt is amit az első írt, de az sem vált be. Így nálunk a lehetőség marad, hogy akkor fésülöm a cicát, mikor alszik. Szerencsére olyan mélyen tud aludni, hogy nem ébred fel rá, de ha mégis, akkor nagyon morci tud lenni és egyből elkezdi harapni a fésűt. Kicsit lökött egy cicus, de így szeretem.:)
2011. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!