Kezdőoldal » Állatok » Macskák » VII. kerületben hol találok...

VII. kerületben hol találok egy kedves, megbízható és olcsó állatorvost?

Figyelt kérdés
Okoskodók inkább kíméljenek(hogy nem létezik olcsó és jó állatorvos) diák vagyok, sajnos fontos az ár és nem azért mert sajnálom, az utolsó forintomat is ráköltöm, de ha egyszer nincs sok pénzem.. :( Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A VII. kerületben az Állatorvosi Egyetem rendelője, az István utcában. Szerintem ott biztos találsz jó orvost.
2011. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár más kerület, de az átlaghoz képest nagyon olcsók és profik: [link]
2011. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Andrássy úton elég jó állatorvos van... bár az 6. ker (Andrássy út 81. tel.: (1) 351- 7374 email: korond@citromail.hu) egyben patika is. Szóval a gyógyszerek kiváltásához nem kell messzire menni. ;) 10-12 és 14-19-ig vannak nyitva... de a neten van róla még leírás :)
2011. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az állatorvosi egyetemmel kapcsolatban sajnos rossz élményem van, amikor megtaláltam a cicákat, borzasztó állapotban voltak, betegek, gyengék voltak, oda vittem el őket, de szóba sem akartak állni velem, közölték, hogy majd ha lesz kb. 20.000 ft-om a két kis kivert kóbor 1 dkg-os macskára, megnézik őket.. még egy "felebaráti" tanácsot sem adtak, hogy tartsam életben őket, amíg összeszedem a pénzt.. Hálás köszönet a szemben lévő patikus hölgynek, aki egy fecnire felírta, mit vegyek nekik és láss csodát meg is gyógyultak.. de a többit csekkolom.. Mégegyszer köszönöm!
2011. febr. 17. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!