Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan állatorvos, aki...

Van olyan állatorvos, aki díjmentesen végzi az ivartalanítást (pl. ivartalanítási akcióban)?

Figyelt kérdés
Pest megyében, vagy Budapesten keresek ilyen orvost, 2 fiú cicust fogadtam be nemrég, és a 14eft-ot most nem tudom kifizetni (éjszaka kint vannak). Láttam a neten, régebben volt ilyen akció, de most nem találtam ilyet.
2011. febr. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sehol... De tudok egy megbízható állatorvost, akinél most akció van (asszem 6000 Ft). Ha kell a neve címe, írj.
2011. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem hinném. Az egy dolog, ha éppen nem kér munkadíjat egy akció keretében, de azért anyagköltsége is van. Elég irreális elvárás, hogy ő több tucat állat ivartalanítaását finanszírozza saját zsebből.
2011. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, merre fele laksz, de Békéscsabán március 31-ig akciós az ivartalanítás az állatkórházban. 10.000 Ft helyett csak 3500 Ft. Hallottam már olyanról is, h egy állatorvos kimegy és 2.000Ft-ért elvégzi. Annyi, h nem ad számlát róla.
2011. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,ha írsz a Rex-nek egy levelet,akkor állják az ivartalanítás felét,bármelyik állatorvossal végeztetheted attól függetlenül...
2011. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de jól értelmezem?Házhoz megy a doki és a nappaliban elvégzi az ivartalanítást?Mert véleményem szerint az akkor valami hentes.

De a kérdésre, én sem tartom valószínűnek hogy bárhol ingyen elvégeznék.

Még ha puszi pajtás a doki, akkor is az anyagok beszerárát elkéri.

2011. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!