Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen állatorvos az ilyen?

Milyen állatorvos az ilyen?

Figyelt kérdés

A cicánk nagyon rosszul lett egyik pillanatról a másikra, de már este volt, nem bírtam reggelig várni, olyan rossz előérzetem volt és elvittem állatkórházba. Otthon azt gyanítottuk, hogy lenyelte az egyik játékát, mert nem találtuk sehol, egy kis labdacs volt, amibe mentalevél volt. Égen földön kerestük, de sehol nem találtuk.


Mondtam az orvosnak hogy egy ultrahangos vizsgálatot szeretnék, vagy röntgent erre ő szó szerint elküldött melegebb éghajlatra, és otthagyott engem kétségek között. Azt mondta ő azért van itt hogy életeket mentsen, ultrahangos vizsgálat csak reggel 8-tól előre megbeszélt időpontban.

Végig sem hallgatott, rá se nézett a macskára, ki se kellett vennem a boxból.

Reggelre eltávozott tőlünk, és a gyanúnk beigazolódott, tényleg bélelzáródása volt.


2011. okt. 23. 03:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megkeresném a dokit és gratulálnék...
2011. okt. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
:( szép, ha már az állatorvosok közt is hódít ez a hozzáállás... Bakker. Hát én tuti visszamennék és közölném vele, hogy az ő lelkén szárad szegény cicu. Bár szegény macskuszt nem hozza vissza, de tuti megpróbálnék pár követ megmozgatni a kedves doki "érdekében".
2011. okt. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító! Ha vissza nem is mennék, de felhívnám telefonon, hogy elmondjam neki hogy ő azért volt ott mert " életeket kellett mentsen " és ezt ő akkor elmulasztotta! Beszámolnék neki az biztos! Sajnálom a cicust!
2011. okt. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen " orvostól" visszavenném a diplomáját, és örökre

eltiltanám.

szegény cica, pedig , ha akkor megnézi és megműti, még ma is élne...

nagyon együttérzek Veled, őszintén sajnálom a cicádat.

2011. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!:-(

Az orvoshoz én meg ha tehetném odamennék amikor senki nincs ott és akkorát lekevernék majd lemondanám, hogy na most miatta történt ez a dolog..

2011. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A tetemet vigyétek el felboncoltatni. Erről lehet kérni papírt ami hivatalos. Ezzel már simán perelhettek. Gondolom a korházban is van nyoma, hogy ott jártatok.

Én ezt tenném. Persze ez nem hozza vissza a manyekot de, nehogy már jól érezze magát a doki...

2011. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ember az ilyen... -.- én is sajnálom nagyom :'(
2011. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik doki volt, melyik rendelőben? Légy szíves írd le, hogy el tudjuk kerülni ezt a s.z.arházit..... Bár, egy tippem van, ha pesti vagy...
2011. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szegény,sajnálom!Én mindent megtennék, hogy az a doki, véletlenül se legyen doki.
2011. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez tényleg undorító, bár velem ezt meg nem csinálta volna....ha meg ő a legnagyobb tapló elvittem volna a világ végére is egy ultrahangért...mjuk a mi orvosunk nagyon jó fej hálisten. Tuti megütném amúgy, nem bírnám ki- mmint az orvost.
2011. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!