Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhesült a cicám ha 3 hete...

Vemhesült a cicám ha 3 hete csendben van?

Figyelt kérdés
sziámi cicám nemrég volt kandurnál.10én volt 3 hete h odavittük,és 16án 3 hete h hazahoztuk. azota csendben van,nem tüzel ujra.akkor ezek szerint sikeres volt a randevú?vagy előfordul h tovább csendben vannak a 2 tüzelés közt ha nem vemhesült?köszi!!!
2009. febr. 13. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ hogy előtte milyen időközönként tüzelt 2vagy3 hetente! De szerintem megnyugodhatsz mert a vemhesség első jele ha elmarad a tüzelés!!!

De már a 21.napon az emlői köröl rózsaszín udvar keletkezik! Akkor már biztos a vemhesség! Én ugyanebben a cipőben járok ma három hete hogy kandúrnál jártunk.

Nekem brit cicám van. Négy és fél hetesen már az állatorvos ultrahangon is biztosat tud mondani!

2009. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindig csendben van a cicus?

Megköszönném ha megírnád hogy vemhes lett-e a cicus.

De szerintem ha még mindig csendben van akkor "bekapta a legyet"!!!

2009. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szioka!


hát csendben is van,meg észrevettem a változást a csecsbimbóinál is,ugyh szinte 100%:)

de biztos ami biztos szerdán elviszem dokihoz,aztán ö majd mond biztosat:)nálatok mi a helyzet?

2009. febr. 16. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

igen ha a cica megfogan már elcsendesül tüzelés után

sziámiim vannak

2009. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!