Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a cicapisi szagot?

Figyelt kérdés
Jövőhéten viszem a cicát ivartalanítani, de beelőzött és rápisilt az ágyra. Fiú cica egyébként és irtó büdös lett bent. Ki lehet valamivel szedni a szagot? Átsúroltam már kárpit tisztítóval, de még mindig érzem.
2011. febr. 24. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ecetes ultrahabbal, vagy borotva habbal, vagy WU2 samponnal áttissztítani.
2011. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogod is! Nekem az egyik macskám idegbeteg, és mindig pisilget, ha egy picit is megijed valamitől! Nem nagyon tudod kivenni a szagot! Valami erős illatú mosóporral szoktam súrolni, az kicsit segít!
2011. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni 100 % eltüntetni semmivel!
2011. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet venni szagtalanító spray-t.Az is büdös ( a gyártó illatosnak nevezi), de nem annyira, mint a pisi.A nevét nem tudom, mert már régen vettem, nekem a kocsiba kellett a kutyaszagot kivenni.Illatos-büdös lett tőle, és a kutyim ki nem állhatta.
2011. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Téged nem kellene a házba engedni...
2011. febr. 24. 14:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól van, törölték.

Köszi a válaszokat mindenkinek!:) Majd próbálkozok azokkal, amiket írtatok!

2011. febr. 24. 15:23
 7/7 Lange Laci válasza:

Büdös cicapisi kezelésénél szerintem próbáld ki az Urine-Off termékeket, ami pont a cicapisi kezelése, természetbarát speciális bio-technológiával.


[link]


Ez pont a macskapisire lett kifejlesztve, a weboldalon fenn van minden info, háttér elmélet, hogyan hat, stb.


Ha külföldi fórumra rákeresel, ott is ez a piacvezető, ott leltem rá és kezdtünk ezzel foglalkozni.


Ha van speciális kérdésed, szívesen válaszolok akár privátban, ezzel foglalkozunk.

2012. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!