Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet a cicapisi szagát...

Mivel lehet a cicapisi szagát kiszedni a padlószőnyegből? (Nem tudom felszedni és kimosni)

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kandúr? Az nehéz ügy. :( Tömény domestos esetleg, körömkefével. Csak nehogy a szőnyeg színét is kivigye.
2011. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sepultura válasza:
klormésszel de akkor már dobd ki a szőnyeget is
2011. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágj félbe egy fej káposztát, és azzal dörzsöld át a foltot jó alaposan. Bele kell dörzsölni a szőnyegbe a káposzta levét.
2011. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Domestos és Hypó nem jó. Ugyanis olyan szaga van, mint a feromonnak (nemi hormon) és imádják. Amikor felmosok, vigyázni kell, nehogy beleigyanak a vízbe. De a meghempergőzést a vizes felületen is szeretik.
2011. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hypot semmiképpen se használj! Én anno vmi textil szagtalanító sprayt fújkáltam rá. Persze előtte vanish-sel kisikálam. Ha sikerül eltüntetni a szagot, én vennék a helyedben macskariasztó sprayt. Fressnapf-ban lehet kapni. Nekünk szagtalan, csak a macska érzi. Tuti nem fog odapisilni többet. De jó még a citrom- vagy narancsolaj és a levendula is.
2011. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán a DM-be kaptam egyszer kárpitszag kiszedőt vagy valami hasonlót, nekem (nem macska miatt) kocsit kellett takarítanom...
2011. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Domestos-szal estem neki meg sima mosóporos vízzel, most, hogy megszáradt, már nem érezni, de többet véletlenül sem lesz beengedve a macska... :D

2011. jan. 8. 12:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, kandúr volt :-/
2011. jan. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!