Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom ami igazán elveszi...

Macskaalom ami igazán elveszi a szagot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínűleg nem sokára veszek egy kiscicát, de anyukámat eléggé aggasztja a szag. Segítsetek ha tudtok, köszi:)
2011. febr. 24. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor használja a cica az almot, mindig azonnal vedd ki az összepisilt/kakilt részt, akkor nem lesz büdös a lakásban.
2011. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vehetsz alom szagtalanító szert is .de használhatsz : Cirmi-t (ez egy macska alom fajta ) Én azt használom és nagyon jóó
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekünk szilikonos volt, szagelszívós, de nem sok haszna volt annak ellenére, hogy mi is kiszedtük a cuccost belőle.

Macskavécét vegyetek szerintem:)

2011. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Kristály szilikonos macskaalmot. Nálunk teljesen bevált, a 3,8L-es elég egy hónapig. Egyáltalán nem büdös, csak a kakit kell kivenni, a vizeletet teljesen magába szívja és szagtalanítja.
2011. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én vitakraft szilikonos almot használok. Nekem nagyon bevált. Egy 5l-es csomag két hétig jó, úgy hogy két macskám van. 2 hétig semmi szaga, aztán egyszer csak hirtelen egyik napról a másikra büdös lesz. Akkor gyorsan kicserélem és kész. Szerintem ennyi kibírható. :)
2011. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én lidl-eset veszek, tök jól csomosódik és 1 cicámnak 1-1,5 hónapig elég. Szerintem tök jó és nem kerül ezrekbe. Amit ezen megsporólok annak az árát belefektetem normális táppba (RC). Az h mibe pisil, kakil az mindegy ha rendesen takarítod. De hogy mit eszik az nem.

Amúgy ezektől a gagyi tápoktól is nagyon büdi tud lenni az alom...

2011. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát egy olcsó alommal tud büdös lenni, az tény.

És a kicsi cica nem is biztos, hogy egyből szobatiszta lesz.

2011. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én beruháztam egy Scoopfree automata macskavécébe. Nagy érvágás volt, az almokkal együtt kb 50 ezret kellett fizetnem egyszerre - de 1 hónap használat után már kezdek lenyugodni, mert úgy tűnik megérte.


A 100% szagmentesség, amit hirdetnek róla, mondjuk nem egészen igaz. Mert hát amikor a macsek dolgát végzi, óhatatlanul is felszabadulnak az "illatanyagok". Viszont a kristályok nagyon jól működnek, magukba zárják a nedvességet, az automata pedig 20 perccel a használata után eltünteti a piszkot. És ennek köszönhetően alkalmasint gond nélkül itthon tudom hagyni a cicót 1-2 napra, az alommal nincs probléma.

2011. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokféle almot használtam az elmúlt majd 2 évtized alatt, mindegyik elvette a szagot, ha betartod: rendszeresen tisztítani kell. Természetesen amikor pl. kakil, annak van szaga, de amint kidobod, megszűnik. Nálunk a WC-ben van az alomtálca, az ajtó aljára vágtunk egy kis "ajtót", azon ki-,be tudnak mászkálni. Most éppen kát cicánk van, a múltkor rákérdeztem a nálunk lévő ismerősökre, hogy éreznek e bármi kellemetlen szagot, de megnyugtattak, hogy nem.
2011. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na persze nem "kát", hanem "két" cica akart lenni :)))
2011. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!